ידיעה כתובה |

: מפסיקות לשתוק – צריכת זנות הורגת!

חברה נכתב על ידי

עצרת הזיכרון השנתית לקורבנות הזנות תתקיים השנה בפעם הרביעית.

לפני שלוש שנים, ג'סיקה, אישה שעסקה בזנות, התאבדה בדירה בה היא חיה ונוצלה ע"י עשרות צרכני זנות במשך 15 שנה. בעקבות התאבדותה התחילה מסורת שנתית, לקיים עצרת זיכרון לג'סיקה ולשאר קורבנות הזנות.

נשים הן לא מוצר צריכה (לדף הכתבה »)(Available in English)

שנתיים חלפו ממותה של ג'סיקה, אשה בזנות שהתאבדה בבית הבושת בו היא גרה במשך חמש-עשרה שנים ונוצלה על-ידי עשרות צרכני זנות מדי יום. לזכרה ולזכרן של חמישים ותשע נשים נוספות בזנות שמתו בשנים האחרונות, ובסימן המעבר בקריאה טרומית של חוק הפללת הלקוח - נערכה צעדה ועצרת לזכרון ולמאבק בתופעת הזנות.
הופק ע"י: | עלה ב: 13/08/2017

בשמונה השנים האחרונות מתו במעגל הזנות 66 נשים שמוכרות לרווחה, שגיל פטירתן הממוצע הוא 46.5. נשים בזנות חשופות למימדי אלימות אדירים, בין אם ברחוב, בבתי הבושת, במועדוני החשפנות או בדירות הדיסקרטיות – 82% מהנשים בזנות מדווחות כי עברו תקיפות פיזיות, כאשר 55% מתוכן נעשו ע"י צרכני הזנות.

הזנות עדיין הורגת (לדף הכתבה »)

שנה לאחר התאבדותה של ג'סיקה, אישה בזנות, התקיימה ברחוב הירקון בתל אביב עצרת זכרון ומאבק לזכר קורבנות הזנות. ג'סיקה שמה קץ לחיה בשנה שעברה בבית הבושת ברחוב הירקון בו נוצלה על ידי עשרות צרכני זנות מידי יום ושבו היא גם גרה במשך 15 שנים. מותה מצטרף למותן של לפחות 34 נשים נוספות בשבע השנים האחרונות.
הופק ע"י: | עלה ב: 22/08/2016

כמידי שנה, תהיה התכנסות מול הירקון 98 בתל אביב, שם פעל בית הבושת בו התאבדה ג'סיקה, להדלקת נר זכרון. משם תתקיים צעדה לעצרת המרכזית.

זנות הורגת (לדף הכתבה ») ( Available in English » )

עצרת זכרון ומחאה בעקבות התאבדותה של ג'סיקה, אשה בזנות, בדירה בה חייה ונוצלה. העצרת התקיימה ברחוב הירקון ב-22.8.2015. לראיון ברדיו כל השלום על סיקור העצרת.
הופק ע"י: | עלה ב: 24/08/2015

לדף האירוע בפיסבוק

  כתבות ווידאו שחבל לפספס