יום שבת   23-06-2018

צוות הטלוויזיה החברתית


יובל אברהם 
– כתב

יובל הצטרף לטלוויזיה החברתית ככתב. הוא דובר ערבית וחובב שפות בכלל, בעל נסיון עבודה במסגרות דו-לשוניות חינוכיות וכיום מנחה בארגון סדאקה-רעות לשותפות יהודית-פלסטינית. בזמנו הפנוי הוא מנגן, לומד משחק ושואב השראה מהמגוון האנושי המרתק שיש במקום הזה.
 
 
 

תמר קצירי 
– כתבת

תמר היא בעלת תואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת ת״א. פעילה חברתית וחובבת צמחים. עובדת ככתבת בטלוויזיה החברתית.

 
 
 
 

עמית בויום 
– כתבת ועורכת

עמית היא מוזיקאית ואקטיביסטית חברתית, בוגרת התיכון הישראלי למדעים ואמנויות בירושלים (יאסא) במגמת המוזיקה הקלאסית. בת שירות שהגיעה לטלוויזיה החברתית לאחר שנה של שירות לאומי באיגי בבאר שבע.
 
 
 
 

אוהד גבירץ 
– צלם ועוזר הפקה

אוהד בוגר בית החינוך המשותף חוף השרון, שם למד במגמת אומנות. אוהד עושה בטלוויזיה החברתית את שנת השירות הלאומי הראשונה שלו כצלם, עורך ועוזר הפקה.
 
 
 


סול רוז דוד 
– כתבת וניו מדיה

סול היא אקטיביסטית, פמיניסטית, מוזיקאית, בלוגרית ומובילת דעה ברשתות החברתיות שמאמינה בכוח שלה להעלות מאבקים חברתיים לסדר היום בשיח הציבורי. עושה בטלוויזיה החברתית את שנת השירות הלאומי השנייה שלה.
 
 
 


צח רובינשטיין 
– כתבת ועוזרת הפקה

צח היא בוגרת מגמת מדעי המחשב בבית הספר התיכון מקיף עירוני ד' ובוגרת מגמת פילוסופיה של המרכז למחוננים באשקלון. היא בת שירות לאומי שעושה את שנת השירות השנייה שלה בטלוויזיה החברתית.
 
 
 


עדי טולדנו 
– צלם ועורך וידאו

עדי בוגר בצלאל במחלקה לאומנויות המסך בהתמחות קולנוע דוקומנטרי ובדרכו לסיים תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. הצטרף לצוות הטלוויזיה החברתית כצלם ועורך וידאו.
 
 
 
 

אורי בר-שלום אגמון – כתב

אורי החל את דרכו בטלוויזיה החברתית כמתנדב, אחר כך בן שירות לאומי וכיום כתב. הוא גר בנווה שלום, משתדל לדבר ערבית ופעיל בתנועת מאבק סוציאליסטי.
 
 
 
 

חן פטר – רכזת מדיה

חן בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בלימודי נשים ומגדר. במשך שנים עבדה כעורכת וידאו וכמתרגלת בבית הספר לתקשורת במכללה למנהל, ובמקביל ניתבה את פעילותה החברתית לקידום מטרות פמיניסטיות על ידי חברות בהנהלת עמותת "מתפקדות: לובי פמיניסטי". חן הצטרפה לטלוויזיה החברתית כרכזת המדיה מתוך רצון לשלב בין שני התחומים הללו. היא אחראית על הפרסומים שלנו בפייסבוק ובאתר ועל טיוב ארכיון הווידיאו.
 
 
 
יהודית אילני – כתבת וצלמת

יהודית אילני, צלמת ופעילה חברתית ופמיניסטית מיפו. לא סובלת חוסר צדק. יהודית הצטרפה לתכנית הכשרת כתבי/ות וידאו בטלוויזיה החברתית ומאז מתנדבת כצלמת וכתבת.
 
 
 
 
 
אורי אבן-חן – הפקה

אורי פעיל למען זכויות אדם, זכויות בעלי-חיים ותומך בזכות השיבה של הפלסטינים וזכויות אזרח שוות לפלסטינים ולישראלים בפלסטין. מתנגד לכל סוג של ניצול והתעללות, בבני-אדם ובבעלי-חיים. פלסטיני יליד חיפה שבפלסטין ובן להורים ילידי פלסטין. מתנדב בטלוויזיה החברתית במשימות הפקה שונות.
 
 
 

מאור ברזני – מפתח אתר אינטרנט

מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, ועדין מתחזק ומשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב, אלא הוא גם מי שעומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה – המוקדש למאבק בהומופוביה.

 

 

בוב גולדמן – תרגומים לאנגלית

לאחר שעבר בעבור רשת ABC NEWS במשך 36 (!) שנים, במהלכן גם שימש כיועץ לטלוויזיה הישראלית, יצא בוב לגמלאות. בימים אלו הוא מתרגם את כתבות הטלוויזיה לאנגלית, בהתנדבות – ובכך מסייע בהפצת בשורת הטלוויזיה בעולם.
 
 
 
 
 
נילי ונציה – גיוס משאבים

נילי בוגרת תואר ראשון בדרמה בחינוך באנגליה, ותואר שני בחינוך רב-תרבותי בניו יורק. במשך שנים יזמה ופיתחה פרויקטים ליישום הגישה הרב-תרבותית כפרקטיקה יומיומית בעשייה החינוכית, ופרסמה את הספר: "מבוך המראות – על חינוך לרב-תרבותיות בישראל". מרצה בסמינר הקיבוצים (או בעיקר, מנסה לשכנע את הסטודנטיות למרוד במנגנונים החינוכיים הקיימים). פעילה ואקטיביסטית חברתית לקידום זכויות אדם ואזרח. הצטרפה לטלוויזיה החברתית לתפקיד גייסת המשאבים. בתפקידה היא פועלת לאיתור קרנות ברחבי העולם, קיום פגישות עמן, ניסוח בקשות למענקים וכתיבת דוחות.
 
 
אהוד שם טוב – מנכ"ל מיסד, ועורך ראשי

אהוד פועל שנים רבות בתחום היזמות החברתית. כיזם של הטלוויזיה החברתית, הגדיר את החזון והמטרות של הארגון, נשא באחריות לגיוס המשאבים הראשוניים, הקים מועצה ציבורית לארגון ויזם את הממשקים עם גופים אחרים. אהוד ממלא תפקידים שונים בארגון כגון: ניהול תוכנית העבודה מימושה ותקצובה, ניהול הטכנולוגיה והמידע בארגון לרבות אתר האינטרנט, קליטה וניהול צוות העובדים והמתנדבים, ניהול תוכניות הכשרה, ניהול וליווי צוות הכתבים והעורכים, ועוד.