יום שלישי   28-03-2017

צוות הטלוויזיה החברתית

ג'וני גולד – כתב ועוזר הפקה

ג׳וני הוא בן שירות בטלוויזיה החברתית. מגדיר עצמו כפעיל שמאל, סוציאל-דמוקרט אמיתי, לא מתפשר ולא מפחד לבעוט בממסד הימני, פעיל במרצ מגיל 16 ויו״ר לשעבר ומייסד תנועת הנוער ״דור השלום״ של ״שלום עכשיו״.

 
 
 
 
יעל נודלמן – כתבת ועוזרת הפקה

יעל היא בוגרת מגמת הקולנוע והטלוויזיה בכפר הירוק וסטודנטית לקולנוע לעתיד. מלבד ההתנדבות בטלוויזיה היא גם מדריכה באיגי (ארגון הנוער הגאה) ופעילה במגוון יוזמות להט"ביות ופמיניסטיות.
 
 
 
 

עדי טולדנו 
– צלם ועורך וידאו

עדי בוגר בצלאל במחלקה לאומנויות המסך בהתמחות קולנוע דוקומנטרי ובדרכו לסיים תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. הצטרף לצוות הטלוויזיה החברתית כצלם ועורך וידאו.
 
 

 

חנה בן משה רולה 
– כתבת

חנה בעלת תואר ראשון בתקשורת המונים מאוניברסיטת אמרסון שבבוסטון, ותואר שני באנתרופולוגיה מאוניברסיטת הרווארד שבבוסטון. היא החלה את עבודתה בעשייה דוקומנטרית כעורכת מפיקה ובימאית בסדרה The Visionaries המתעדת אירגונים פילנתרופים הפועלים למען שינוי חברתי בעולם, אשר שודרה ברחבי ארה"ב. בישראל, הפיקה וביימה את הסרט התיעודי "שומרי הלילה" שהועמד לפרס וולג'ין בפסטיבל ירושלים. חנה ביימה כתבות תחקיר לערוץ הראשון לתכניות פוליטיקה, חשיפה, ורואים עולם. כיום חנה מביימת כתבות תחקיר לטלוויזיה החברתית.


חן פטר 
– רכזת מדיה

חן בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בלימודי נשים ומגדר. במשך שנים עבדה כעורכת וידאו וכמתרגלת בבית הספר לתקשורת במכללה למנהל, ובמקביל ניתבה את פעילותה החברתית לקידום מטרות פמיניסטיות על ידי חברות בהנהלת עמותת "מתפקדות: לובי פמיניסטי". חן הצטרפה לטלוויזיה החברתית כרכזת המדיה מתוך רצון לשלב בין שני התחומים הללו. היא אחראית על הפרסומים שלנו בפייסבוק ובאתר ועל טיוב ארכיון הווידיאו.

 
 
יהודית אילני – כתבת וצלמת

יהודית אילני, צלמת ופעילה חברתית ופמיניסטית מיפו. לא סובלת חוסר צדק. יהודית הצטרפה לתכנית הכשרת כתבי/ות וידאו בטלוויזיה החברתית ומאז מתנדבת כצלמת וכתבת.

 
 
 
 
מסי סדאת – כתב, צלם וניו מדיה

מסי הוא סטודנט בן 23, נולד וגדל בדנמרק ובעל שורשים אפגניים. הוא לומד עברית ולימודי המזרח התיכון באוניברסיטת קופנהגן בדנמרק ובמסגרת לימודיו הגיע להתמחות בטלוויזיה החברתית. הוא בחר להגיע הנה בגלל התשוקה שלו הן לעיתונאות והן למזרח התיכון והרצון לשלב בין השניים, ובו בזמן ליצור באמצעות עבודתו שינוי חברתי ופוליטי.
 
 
 
 
 קשה סילבסצ'ק – תרגומים לגרמנית

קשה הגיעה לארץ מגרמניה, היא בת 24, בוגרת תואר בחינוך ואנתרופולוגיה וצלמת חובבת. מתוך רצון לתרום לשינוי חברתי, קאשה החלה להתנדב בטלוויזיה החברתית בתרגום תכנים לגרמנית, הפעלת דף הפייסבוק הבינלאומי שלנו ואף בצילום ועריכה.

 
 
 
 
 עמנואל בן פורת – כתב ועוזר הפקה

עמנואל הוא סטודנט עסוק למתמטיקה, אך בחופשות מן הלימודים מוצא זמן להתנדב בטלוויזיה החברתית במשימות כתיבה והפקה שונות.

 

 

 
דנית רוזנברג – כתבת

דנית החלה השנה את ההתנדבות שלה בטלוויזיה החברתית בתור כתבת. היא מרגישה שהיום מקדשים אדמה יותר מבני אדם, תורה יותר מזכויות אדם ופחד יותר מסיכוי למציאות אחרת. לכן היא תעשה ככל שביכולתה לשנות ולהשפיע על המודעות בחברה הישראלית. דנית היא היא סטודנטית לפסיכולוגיה ותקשורת וכותבת כתבות גם עבור העיתון של האוניברסיטה הפתוחה. בעבר שידרה והפיקה בהתנדבות בתוכנית "בראש צעיר" של רשת א'.

 
 
מאור ברזני – מפתח אתר אינטרנט

מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, ועדין מתחזק ומשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב, אלא הוא גם מי שעומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה – המוקדש למאבק בהומופוביה.

 

 

בוב גולדמן – תרגומים לאנגלית

לאחר שעבר בעבור רשת ABC NEWS במשך 36 (!) שנים, במהלכן גם שימש כיועץ לטלוויזיה הישראלית, יצא בוב לגמלאות. בימים אלו הוא מתרגם את כתבות הטלוויזיה לאנגלית, בהתנדבות – ובכך מסייע בהפצת בשורת הטלוויזיה בעולם.

 
 
 
 
ליאור שקד רנו – גיוס משאבים

ליאור היא בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל וסוציולוגיה אנתרופולוגיה מאוניברסיטה בן גוריון ובמהלך התואר השני ללימודי תרבות באוניברסיטה העברית. היא חלק מקבוצה "YaLa Young Leaders" של צעירים מהמזרח התיכון וצפון אפריקה אשר עובדים למען דיאלוג ושינוי. ליאור בעבודותיה פועלת לקידום זכויות אדם, שוויון וכלכלה אלטרנטיבית ו\או משלימה. ב-2015 הצטרפה ליאור לטלוויזיה החברתית לתפקיד גייסת המשאבים. בתפקידה היא פועלת לאיתור קרנות ברחבי העולם, קיום פגישות עמן, ניסוח בקשות למענקים וכתיבת דוחות.
 
 
אהוד שם טוב – מנכ"ל מיסד, ועורך ראשי

אהוד פועל שנים רבות בתחום היזמות החברתית. כיזם של הטלוויזיה החברתית, הגדיר את החזון והמטרות של הארגון, נשא באחריות לגיוס המשאבים הראשוניים, הקים מועצה ציבורית לארגון ויזם את הממשקים עם גופים אחרים. אהוד ממלא תפקידים שונים בארגון כגון: ניהול תוכנית העבודה מימושה ותקצובה, ניהול הטכנולוגיה והמידע בארגון לרבות אתר האינטרנט, קליטה וניהול צוות העובדים והמתנדבים, ניהול תוכניות הכשרה, ניהול וליווי צוות הכתבים והעורכים, ועוד.

X

עכשיו משודרות באתר מבחר כתבות. כנסו >>