יום ראשון   21-10-2018

צוות הטלוויזיה החברתית

 • ראג'אא נאטור

  ראג'אא נאטור  
  כתבת

  ראג'אא בעלת תואר שני במדעי מדינה בהתמחות "יישוב קונפליקטים", מטעם אוניברסיטת בראדפורד באנגליה. בעברה עבדה בתור מנהלת פרויקטים בארגוני חברה אזרחית כגון סדאקה- רעות, קואליציית נשים לשלום ועדאלה. ראג'אא היא גם עיתונאית ועמיתת מחקר בפורום לחשיבה אזורית וכותבת על נשים בעולם הערבי.

 • עמרי נג'אד

  עמרי נג'אד
  כתב

  עמרי הוא קולנוען ופעיל פוליטי במספר מאבקים - נגד הכיבוש, פינויים מהשכונות, מבקשי מקלט ועוד. בעל תואר לקולנוע ותסריטאות מטעם המכללה האקדמית בספיר, שדרות.

 • אורי בר-שלום אגמון

  אורי בר-שלום אגמון  
  כתב

  אורי החל את דרכו בטלוויזיה החברתית כמתנדב, אחר כך בן שירות לאומי וכיום כתב. הוא גר בנווה שלום, משתדל לדבר ערבית ופעיל בתנועת מאבק סוציאליסטי.

 • יובל אלקן

  יובל אלקן
  עורכת ועוזרת הפקה

  יובל בוגרת בית הספר הבית של תמר ובוגרת מגמת גאוגרפיה. הגיעה אל הטלוויזיה החברתית לשנת שירות לאומי שנייה לאחר שנת שירות ראשונה במוזיאון בית התפוצות.

 • רוי שני כרמל

  רוי שני כרמל
  כתב וצלם

  רוי הוא בוגר בית ספר אליאנס בתל אביב, חובב את עולם ההפקה. בן שירות לאומי שעושה את שנתו הראשונה בטלוויזיה החברתית, מתוך רצון עז לתרום לשינוי התקשורת הישראלית המודרנית .

 • עמית בויום

  עמית בויום  
  כתבת ועורכת

  עמית היא מוזיקאית ואקטיביסטית חברתית, בוגרת התיכון הישראלי למדעים ואמנויות בירושלים (יאסא) במגמת המוזיקה הקלאסית. בת שירות שהגיעה לטלוויזיה החברתית לאחר שנה של שירות לאומי באיגי בבאר שבע.

 • צח רובינשטיין

  צח רובינשטיין
  כתבת ועוזרת הפקה

  צח היא בוגרת מגמת מדעי המחשב בבית הספר התיכון מקיף עירוני ד' ובוגרת מגמת פילוסופיה של המרכז למחוננים באשקלון. היא בת שירות לאומי שעושה את שנת השירות השנייה שלה בטלוויזיה החברתית.

 • עדי טולדנו

  עדי טולדנו  
  צלם ועורך וידאו

  עדי בוגר בצלאל במחלקה לאומנויות המסך בהתמחות קולנוע דוקומנטרי ובדרכו לסיים תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. הצטרף לצוות הטלוויזיה החברתית כצלם ועורך וידאו.

 • נמרוד גרשוני

  נמרוד גרשוני  
  צלם ועורך וידאו

  נמרוד הוא אמן וידאו, סאונד ופרפורמנס, בוגר המחלקה לצילום מבית הספר ׳מנשר לאמנות׳ ובוגר תואר שני באמנויות מבצלאל. הצטרף לטלוויזיה החברתית בתור צלם ועורך וידאו.

 • אורי מידן

  אורי מידן  
  ניהול דיגיטל

  אורי בוגר החוג לקולנוע במכללת ספיר. בשנים האחרונות עוסק בתחום השיווק וניהול התוכן בדיגיטל, ומנוסה בניהול קמפיינים ותפעול פלטפורמות דיגיטליות שונות. מנגן על גיטרה, אוהב לעשות ספורט, פעיל בתחום הסביבתי ומאוד אוהב לנתח סרטים ותכניות טלוויזיה.

 • חן פטר

  חן פטר  
  מנהלת הפקה ופרוייקטים

  חן בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני בלימודי נשים ומגדר. במשך שנים עבדה כעורכת וידאו וכמתרגלת בבית הספר לתקשורת במכללה למנהל, ובמקביל ניתבה את פעילותה החברתית לקידום מטרות פמיניסטיות על ידי חברות בהנהלת עמותת "מתפקדות: לובי פמיניסטי". חן הצטרפה לטלוויזיה החברתית מתוך רצון לשלב בין שני התחומים הללו.

 • נילי ונציה

  נילי ונציה  
  גיוס משאבים

  נילי בוגרת תואר ראשון בדרמה בחינוך באנגליה, ותואר שני בחינוך רב-תרבותי בניו יורק. במשך שנים יזמה ופיתחה פרויקטים ליישום הגישה הרב-תרבותית כפרקטיקה יומיומית בעשייה החינוכית, ופרסמה את הספר: "מבוך המראות – על חינוך לרב-תרבותיות בישראל". מרצה בסמינר הקיבוצים (או בעיקר, מנסה לשכנע את הסטודנטיות למרוד במנגנונים החינוכיים הקיימים). פעילה ואקטיביסטית חברתית לקידום זכויות אדם ואזרח. בטלוויזיה החברתית היא פועלת לאיתור קרנות ברחבי העולם, קיום פגישות עמן, ניסוח בקשות למענקים וכתיבת דוחות.

 • יהודית אילני

  יהודית אילני
  כתבת וצלמת

  יהודית אילני, צלמת ופעילה חברתית ופמיניסטית מיפו. לא סובלת חוסר צדק. יהודית הצטרפה לתכנית הכשרת כתבי/ות וידאו בטלוויזיה החברתית ומאז מתנדבת כצלמת וכתבת. בשנת 2018 נבחרה לכהן כחברת ועד מנהל בארגון.

 • אורי אבן-חן

  אורי אבן-חן
  הפקה

  אורי פעיל למען זכויות אדם, זכויות בעלי-חיים ותומך בזכות השיבה של הפלסטינים וזכויות אזרח שוות לפלסטינים ולישראלים בפלסטין. מתנגד לכל סוג של ניצול והתעללות, בבני-אדם ובבעלי-חיים. פלסטיני יליד חיפה שבפלסטין ובן להורים ילידי פלסטין. מתנדב בטלוויזיה החברתית במשימות הפקה שונות.

 • בוב גולדמן

  בוב גולדמן
  תרגומים לאנגלית

  לאחר שעבר בעבור רשת ABC NEWS במשך 36 (!) שנים, במהלכן גם שימש כיועץ לטלוויזיה הישראלית, יצא בוב לגמלאות. בימים אלו הוא מתרגם את כתבות הטלוויזיה לאנגלית, בהתנדבות - ובכך מסייע בהפצת בשורת הטלוויזיה בעולם.

 • מאור ברזני

  מאור ברזני
  מפתח אתר אינטרנט

  מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, וממשיך לתחזק ולשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב ואינטרנט, אלא הוא גם מי שעומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה – המוקדש לציון יום המאבק הבינלאומי בלהט"בפוביה.

 • אהוד שם טוב

  אהוד שם טוב  
  מנכ"ל מיסד, ועורך ראשי

  אהוד פועל שנים רבות בתחום היזמות החברתית. כיזם של הטלוויזיה החברתית, הגדיר את החזון והמטרות של הארגון, נשא באחריות לגיוס המשאבים הראשוניים, הקים מועצה ציבורית לארגון ויזם את הממשקים עם גופים אחרים. אהוד ממלא תפקידים שונים בארגון כגון: ניהול תוכנית העבודה מימושה ותקצובה, ניהול הטכנולוגיה והמידע בארגון לרבות אתר האינטרנט, קליטה וניהול צוות העובדים והמתנדבים, ניהול תוכניות הכשרה, ניהול וליווי צוות הכתבים והעורכים, ועוד.

ליצירת קשר עם , יש למלא את הטופס הבא:

רשימת הדיוור של הטלוויזיה החברתית

 • captcha