יום שבת   23-02-2019

צוות הטלוויזיה החברתית

 • ראג'אא נאטור

  ראג'אא נאטור  
  כתבת

  ראג'אא בעלת תואר שני במדעי מדינה בהתמחות "יישוב קונפליקטים", מטעם אוניברסיטת בראדפורד באנגליה. בעברה עבדה בתור מנהלת פרויקטים בארגוני חברה אזרחית כגון סדאקה- רעות, קואליציית נשים לשלום ועדאלה. ראג'אא היא גם עיתונאית ועמיתת מחקר בפורום לחשיבה אזורית וכותבת על נשים בעולם הערבי.

 • אורי בר-שלום אגמון

  אורי בר-שלום אגמון  
  כתב

  אורי החל את דרכו בטלוויזיה החברתית כמתנדב, אחר כך בן שירות לאומי וכיום כתב. הוא גר בנווה שלום, משתדל לדבר ערבית ופעיל בתנועת מאבק סוציאליסטי.

 • יונתן המפל

  יונתן המפל
  כתב

  יונתן סטודנט לתואר שני במדעי החברה והתרבות בברלין ומלגאי בטלוויזיה החברתית. יונתן חי על התפר ישראל-גרמניה ועוסק בין השאר באומנות, צילום סטילס, אקטיביזם ועבודה פוליטית (בכנסת וברחוב). בשנים האחרונות היה פעיל במאבקים פמיניסטיים, עבודה עם פליטים בברלין ובדיאלוג יהודי-מוסלמי.

 • יובל אלקן

  יובל אלקן
  עורכת ועוזרת הפקה

  יובל בוגרת בית הספר הבית של תמר ובוגרת מגמת גאוגרפיה. הגיעה אל הטלוויזיה החברתית לשנת שירות לאומי שנייה לאחר שנת שירות ראשונה במוזיאון בית התפוצות.

 • רוי שני כרמל

  רוי שני כרמל
  כתב וצלם

  רוי הוא בוגר בית ספר אליאנס בתל אביב, חובב את עולם ההפקה. בן שירות לאומי שעושה את שנתו הראשונה בטלוויזיה החברתית, מתוך רצון עז לתרום לשינוי התקשורת הישראלית המודרנית .

 • צח רובינשטיין

  צח רובינשטיין
  כתבת ועוזרת הפקה

  צח היא בוגרת מגמת מדעי המחשב בבית הספר התיכון מקיף עירוני ד' ובוגרת מגמת פילוסופיה של המרכז למחוננים באשקלון. היא בת שירות לאומי שעושה את שנת השירות השנייה שלה בטלוויזיה החברתית.

 • נועה חציר

  נועה חציר
  רכזת חינוך

  נועה בוגרת תואר ראשון באמנות התאטרון ותקשורת באוניברסיטת תל אביב, סטודנטית לתואר שני בתקשורת, עוזרת מחקר ועוזרת הוראה באוניברסיטה. בעבר עבדה כרכזת בוגרת ב"כנפיים של קרמבו", תנועת נוער שמיועדת לבני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים בסניף בדרום תל אביב. נועה רואה חשיבות רבה בחינוך בעזרת תאטרון ותקשורת כאמצעים שבכוחם לעורר שיח, דיון ושינוי חברתי. היא הגיעה לטלוויזיה החברתית במסגרת פרקטיקום מהחוג לתקשורת ותתמקד בקידום תחום החינוך בעזרת תכני הטלוויזיה החברתית.

 • עדי טולדנו

  עדי טולדנו  
  צלם ועורך וידאו

  עדי בוגר בצלאל במחלקה לאומנויות המסך בהתמחות קולנוע דוקומנטרי ובדרכו לסיים תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. הצטרף לצוות הטלוויזיה החברתית כצלם ועורך וידאו.

 • נמרוד גרשוני

  נמרוד גרשוני  
  צלם ועורך וידאו

  נמרוד הוא אמן וידאו, סאונד ופרפורמנס, בוגר המחלקה לצילום מבית הספר ׳מנשר לאמנות׳ ובוגר תואר שני באמנויות מבצלאל. הצטרף לטלוויזיה החברתית בתור צלם ועורך וידאו.

 • אורי מידן

  אורי מידן  
  ניהול דיגיטל

  אורי בוגר החוג לקולנוע במכללת ספיר. בשנים האחרונות עוסק בתחום השיווק וניהול התוכן בדיגיטל, ומנוסה בניהול קמפיינים ותפעול פלטפורמות דיגיטליות שונות. מנגן על גיטרה, אוהב לעשות ספורט, פעיל בתחום הסביבתי ומאוד אוהב לנתח סרטים ותכניות טלוויזיה.

 • חן פטר

  חן פטר  
  מנכ"לית

  חן בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני בלימודי נשים ומגדר. במשך שנים עבדה כעורכת וידאו וכמתרגלת בבית הספר לתקשורת במכללה למנהל, ובמקביל ניתבה את פעילותה החברתית לקידום מטרות פמיניסטיות על ידי חברות בהנהלת עמותת "מתפקדות: לובי פמיניסטי". חן הצטרפה לטלוויזיה החברתית בשנת 2013 מתוך רצון לשלב בין שני התחומים הללו ומילאה תפקידים שונים בארגון, בהם רכזת מדיה, רכזת מתנדבים/ות, מנהלת הפקה ופרויקטים. החל מינואר 2019 מכהנת בתפקיד מנכ"לית הטלוויזיה החברתית ומנהלת שותפה לצד אהוד שם טוב, העורך הראשי.

 • נילי ונציה

  נילי ונציה  
  גיוס משאבים

  נילי בוגרת תואר ראשון בדרמה בחינוך באנגליה, ותואר שני בחינוך רב-תרבותי בניו יורק. במשך שנים יזמה ופיתחה פרויקטים ליישום הגישה הרב-תרבותית כפרקטיקה יומיומית בעשייה החינוכית, ופרסמה את הספר: "מבוך המראות – על חינוך לרב-תרבותיות בישראל". מרצה בסמינר הקיבוצים (או בעיקר, מנסה לשכנע את הסטודנטיות למרוד במנגנונים החינוכיים הקיימים). פעילה ואקטיביסטית חברתית לקידום זכויות אדם ואזרח. בטלוויזיה החברתית היא פועלת לאיתור קרנות ברחבי העולם, קיום פגישות עמן, ניסוח בקשות למענקים וכתיבת דוחות.

 • יהודית אילני

  יהודית אילני
  כתבת וצלמת

  יהודית אילני, צלמת ופעילה חברתית ופמיניסטית מיפו. לא סובלת חוסר צדק. יהודית הצטרפה לתכנית הכשרת כתבי/ות וידאו בטלוויזיה החברתית ומאז מתנדבת כצלמת וכתבת. בשנת 2018 נבחרה לכהן כחברת ועד מנהל בארגון.

 • אורי רודברג

  אורי רודברג
  הפקה

  אורי פעיל למען זכויות אדם, זכויות בעלי-חיים ותומך בזכות השיבה של הפלסטינים וזכויות אזרח שוות לפלסטינים ולישראלים בפלסטין. מתנגד לכל סוג של ניצול והתעללות, בבני-אדם ובבעלי-חיים. פלסטיני יליד חיפה שבפלסטין ובן להורים ילידי פלסטין. מתנדב בטלוויזיה החברתית במשימות הפקה שונות.

 • בוב גולדמן

  בוב גולדמן
  תרגומים לאנגלית

  לאחר שעבר בעבור רשת ABC NEWS במשך 36 (!) שנים, במהלכן גם שימש כיועץ לטלוויזיה הישראלית, יצא בוב לגמלאות. בימים אלו הוא מתרגם את כתבות הטלוויזיה לאנגלית, בהתנדבות - ובכך מסייע בהפצת בשורת הטלוויזיה בעולם.

 • מאור ברזני

  מאור ברזני
  מפתח אתר אינטרנט

  מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, וממשיך לתחזק ולשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב ואינטרנט, אלא הוא גם מי שעומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה – המוקדש לציון יום המאבק הבינלאומי בלהט"בפוביה.

 • אהוד שם טוב

  אהוד שם טוב  
  עורך ראשי

  אהוד פועל שנים רבות בתחום היזמות החברתית. כיזם של הטלוויזיה החברתית, הגדיר את החזון והמטרות של הארגון, נשא באחריות לגיוס המשאבים הראשוניים, ויזם את הממשקים עם גופים אחרים. אהוד ממלא תפקידים שונים בארגון כגון: כתב, צלם, עורך, במאי, עורך ראשי ומנכ"ל (עד סוף 2018). החל מינואר 2019 הוא מכהן בתפקיד עורך ראשי ומנהל שותף לצד חן פטר המכהנת כמנכ"לית.

ליצירת קשר עם , יש למלא את הטופס הבא:

רשימת הדיוור של הטלוויזיה החברתית

 • captcha
X

אז מה היה לנו לאחרונה בטלוויזיה החברתית? כנסו וצפו