יום ראשון   24-09-2017

צוות הטלוויזיה החברתית

אור חבושה – כתב וצלם

אור הוא בן שירות לאומי בטלוויזיה החברתית. בוגר הישיבה החילונית בינ״ה. אור אוהב תאטרון, קריאה וכתיבה מכל סוג ומאמין בכוח של אהבה לתקן הכל.

 
 
 
 
ארד טריפון רשף – כתב ועורך

ארד הוא בוגר מגמות קולנוע ופילוסופיה בתיכון עירוני א לאמנויות, תל – אביב. הוא בן שירות בטלווזיה החברתית, אשר התחיל את השירות הלאומי בנציבות האו"ם לפליטים. מאמין קודם כל באנשים, ובזכויותיהם הבסיסיות בהיותם כאלה, ולאחר שאלו מקויימות – ניתן לדון בדעות, מחלוקות וכל השאר…
 
 
 

עדי טולדנו 
– צלם ועורך וידאו

עדי בוגר בצלאל במחלקה לאומנויות המסך בהתמחות קולנוע דוקומנטרי ובדרכו לסיים תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. הצטרף לצוות הטלוויזיה החברתית כצלם ועורך וידאו.
 
 

 

אורי בר-שלום אגמון 
– כתב

אורי החל את דרכו בטלוויזיה החברתית כמתנדב, אחר כך בן שירות לאומי וכיום כתב. הוא גר בנווה שלום, משתדל לדבר ערבית ופעיל בתנועת מאבק סוציאליסטי.
 
 

 

חנה בן משה רולה 
– כתבת

חנה בעלת תואר ראשון בתקשורת המונים מאוניברסיטת אמרסון שבבוסטון, ותואר שני באנתרופולוגיה מאוניברסיטת הרווארד שבבוסטון. היא החלה את עבודתה בעשייה דוקומנטרית כעורכת מפיקה ובימאית בסדרה The Visionaries המתעדת אירגונים פילנתרופים הפועלים למען שינוי חברתי בעולם, אשר שודרה ברחבי ארה"ב. בישראל, הפיקה וביימה את הסרט התיעודי "שומרי הלילה" שהועמד לפרס וולג'ין בפסטיבל ירושלים. חנה ביימה כתבות תחקיר לערוץ הראשון לתכניות פוליטיקה, חשיפה, ורואים עולם. כיום חנה מביימת כתבות תחקיר לטלוויזיה החברתית.


חן פטר 
– רכזת מדיה

חן בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בלימודי נשים ומגדר. במשך שנים עבדה כעורכת וידאו וכמתרגלת בבית הספר לתקשורת במכללה למנהל, ובמקביל ניתבה את פעילותה החברתית לקידום מטרות פמיניסטיות על ידי חברות בהנהלת עמותת "מתפקדות: לובי פמיניסטי". חן הצטרפה לטלוויזיה החברתית כרכזת המדיה מתוך רצון לשלב בין שני התחומים הללו. היא אחראית על הפרסומים שלנו בפייסבוק ובאתר ועל טיוב ארכיון הווידיאו.

 
 
יהודית אילני – כתבת וצלמת

יהודית אילני, צלמת ופעילה חברתית ופמיניסטית מיפו. לא סובלת חוסר צדק. יהודית הצטרפה לתכנית הכשרת כתבי/ות וידאו בטלוויזיה החברתית ומאז מתנדבת כצלמת וכתבת.

 
 
 
 

 פילאר רואיז – ניו מדיה, תרגומים לספרדית

פילאר היא סטודנטית מספרד אשר הגיעה לטלוויזיה החברתית כחלק מתכנית התמחות במהלך התואר השני. היא בוגרת תואר ראשון בעיתונות, תוך התמחות ביחסי אירופה והמזרח התיכון. בימים אלו שוקדת על כתיבת התזה על פליטים הנרדפים על רקע נטייתם המינית.

 
 
 
 אורי אבן-חן – הפקה

אורי פעיל למען זכויות אדם, זכויות בעלי-חיים ותומך בזכות השיבה של הפלסטינים וזכויות אזרח שוות לפלסטינים ולישראלים בפלסטין. מתנגד לכל סוג של ניצול והתעללות, בבני-אדם ובבעלי-חיים. פלסטיני יליד חיפה שבפלסטין ובן להורים ילידי פלסטין. מתנדב בטלוויזיה החברתית במשימות הפקה שונות.

 
 
 

דנית רוזנברג – כתבת

דנית החלה השנה את ההתנדבות שלה בטלוויזיה החברתית בתור כתבת. היא מרגישה שהיום מקדשים אדמה יותר מבני אדם, תורה יותר מזכויות אדם ופחד יותר מסיכוי למציאות אחרת. לכן היא תעשה ככל שביכולתה לשנות ולהשפיע על המודעות בחברה הישראלית. דנית היא היא סטודנטית לפסיכולוגיה ותקשורת וכותבת כתבות גם עבור העיתון של האוניברסיטה הפתוחה. בעבר שידרה והפיקה בהתנדבות בתוכנית "בראש צעיר" של רשת א'.

 
 
מאור ברזני – מפתח אתר אינטרנט

מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, ועדין מתחזק ומשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב, אלא הוא גם מי שעומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה – המוקדש למאבק בהומופוביה.

 

 

בוב גולדמן – תרגומים לאנגלית

לאחר שעבר בעבור רשת ABC NEWS במשך 36 (!) שנים, במהלכן גם שימש כיועץ לטלוויזיה הישראלית, יצא בוב לגמלאות. בימים אלו הוא מתרגם את כתבות הטלוויזיה לאנגלית, בהתנדבות – ובכך מסייע בהפצת בשורת הטלוויזיה בעולם.

 
 
 
 
נילי ונציה – גיוס משאבים

נילי בוגרת תואר ראשון בדרמה בחינוך באנגליה, ותואר שני בחינוך רב-תרבותי בניו יורק. במשך שנים יזמה ופיתחה פרויקטים ליישום הגישה הרב-תרבותית כפרקטיקה יומיומית בעשייה החינוכית, ופרסמה את הספר: "מבוך המראות – על חינוך לרב-תרבותיות בישראל". מרצה בסמינר הקיבוצים (או בעיקר, מנסה לשכנע את הסטודנטיות למרוד במנגנונים החינוכיים הקיימים). פעילה ואקטיביסטית חברתית לקידום זכויות אדם ואזרח. הצטרפה לטלוויזיה החברתית לתפקיד גייסת המשאבים. בתפקידה היא פועלת לאיתור קרנות ברחבי העולם, קיום פגישות עמן, ניסוח בקשות למענקים וכתיבת דוחות.
 
 
אהוד שם טוב – מנכ"ל מיסד, ועורך ראשי

אהוד פועל שנים רבות בתחום היזמות החברתית. כיזם של הטלוויזיה החברתית, הגדיר את החזון והמטרות של הארגון, נשא באחריות לגיוס המשאבים הראשוניים, הקים מועצה ציבורית לארגון ויזם את הממשקים עם גופים אחרים. אהוד ממלא תפקידים שונים בארגון כגון: ניהול תוכנית העבודה מימושה ותקצובה, ניהול הטכנולוגיה והמידע בארגון לרבות אתר האינטרנט, קליטה וניהול צוות העובדים והמתנדבים, ניהול תוכניות הכשרה, ניהול וליווי צוות הכתבים והעורכים, ועוד.