צוות הטלוויזיה החברתית

 • הילה טוב هيله طوف

  הילה טוב هيله طوف  
  מנכ"לית ועורכת ראשית

  אקטיביסטית, יזמית חברתית של אימפקט דמוקרטיה, מגדר ושלום. הייתה 17 שנים עיתונאית, ו-16 שנים בעלת משרד יעוץ "יעוץ בקומת הניהול". במאית טלוויזיה (סרטה "ילדה -אישה-אמא" על מקומן של ילדות ונשים במלחמות, הוקרן בפסטיבל הסרטים ב-Pitigliano Italy). חיברה שלושה ספרים, יעצה והובילה תהליכי ניהול ואסטרטגיה במגזר הציבורי, הפרטי ובמגזר החברתי. החל מינואר 2021 היא המנכ"לית של הטלוויזיה החברתית.

 • أسيل ريان אסיל ריאן

  أسيل ريان אסיל ריאן  
  מפיקה ראשית

  אקטיביסטית, פמיניסטית ,פלסטינית. מפיקת טלוויזיה וקולנוע, מתרגמת ועורכת. למדה מדעי המדינה ולימודי נשים ומגדר באוניברסיטת תל אביב. אסיל הצטרפה לטלוויזיה החברתית כמפיקה ראשית ב 2023

 • מליסה דנז ميليسا دنز

  מליסה דנז ميليسا دنز  
  גייסת משאבים

  מליסה נולדה במיאמי ועברה להתגורר בישראל / פלסטין בשנת 2017. היא הייתה מעורבת במספר מאבקים עממיים נגד הכיבוש ונגד גירוש מבקשי המקלט מאריתריאה ומסודן החיים בדרום תל אביב. למליסה תואר ראשון בפילוסופיה ותואר שני בעבודה סוציאלית ממוקדת בטראומה. מליסה הצטרפה לטלוויזיה החברתית בתחילת 2021 בתפקיד גייסת משאבים. "אני ממש מתרגש להצטרף לצוות ולבנות שותפויות חזקות עבור הטלוויזיה החברתית".

 • מאור ברזני ماور برزاني

  מאור ברזני ماور برزاني  
  מפתח אתר אינטרנט

  מאור הוא מי שבזכותו אתם קוראים מילים אלו באתר. במיומנות רבה ויסודיות ללא פשרות, הוא פיתח את אתר האינטרנט של הטלוויזיה החברתית, וממשיך לתחזק ולשדרג אותו באופן שוטף. מאור אינו רק מומחה וורדפרס ופתרונות מחשוב ואינטרנט, אלא בין היתר הוא גם מי שיזם לראשונה את ציון יום המאבק הבינלאומי בלהט"בפוביה (הבנ"ה-IDAHOBIT) גם בישראל החל מ-2006, ועומד מאחורי הקמת אתר הבנ"ה המוקדש לכך.

 • אהוד שם טוב

  אהוד שם טוב  
  עורך ראשי (2005-2021)

  הקים את הטלוויזיה החברתית ב-2005 והיה המנכ"ל והעורך הראשי שלה (ב-2019-21 היה מנכ"ל שותף). במשך 17 שנים ליווה מאות יוצרות ויוצרים בתהליכי תחקיר, צילום, עריכה והפקה של אלפי כתבות שטח, מגזין ותוכניות אולפן. היה אחראי על ההיבטים הניהוליים והארגוניים לרבות גיוס משאבים, מערכות מידע וטכנולוגיות ומשאבי האנוש: עובדים, מתנדבים, מלגאים ובני/ות שירות לאומי. יזם פרויקטים רבים שכללו שיתופי פעולה של הטלוויזיה החברתית עם ארגוני החברה האזרחית ותנועות שטח. במהלך השנים העביר עשרות הרצאות בנושאי תקשורת עצמאית ודמוקרטיה וקורסי הכשרה בווידאו-אקטיביזם לאנשי ונשות תקשורת בתחילת דרכם ולפעילות ופעילים חברתיים. בשנת 2021 ליווה את הילה טוב עם כניסתה לתפקיד המנכ"לית והעורכת הראשית ופרש מהארגון בתחילת 2022.

ליצירת קשר עם , יש למלא את הטופס הבא:

רשימת הדיוור של הטלוויזיה החברתית