ידיעה כתובה |

: מבצע משטרתי רחב נגד כרטיסי הזנות בת"א

חברה נכתב על ידי

ביום שלישי, ה-7/3/2017, נערך מבצע משטרתי נגד כרטיסי הזנות בתל אביב בעקבות מאבק תושבות בהובלת גבי לסקי, יו"ר הוועדה לשוויון מגדרי בעיריית ת"א.

במהלך המבצע, פעלו השוטרים נגד ארבעה בתי בושת המספקים שירותי מין, הם נכנסו יחד עם צווי בימ"ש ופשטו על המקומות. בבתי הבושת מצאו סכומי כסף גדולים, ציוד למתן שירותי מין וכמות אדירה של כרטיסים לשיווק זנות. שלוש פקידות משלושה בתי בושת נעצרו, ולאחר חקירות שוחררו בתנאים מגבילים. במבצע עוכבו לחקירה 16 חשודים ו-24 מעורבים. מטרות המבצע היו לצמצם את תופעת הזנות בתל אביב, את חלוקת כרטיסי הזנות, שמירה על קטינים שנחשפים לכרטיסים המפוזרים בכל רחבי העיר ושמירה על מרקם חיים תקין של אזרחי העיר תל אביב והסביבה.

צילום: דוברות המשטרה

גבי לסקי, יו״ר הוועדה לשוויון מגדרי בעיריית תל אביב: ״סוף סוף האצבע מופנית לאשמים האמיתיים – המפיצים והזנאים, ולא הנשים בזנות. בשם התושבות שאיתן אני מובילה את המאבק לניקוי העיר מכרטיסי השידול לזנות, אני מברכת את המשטרה על המבצע המוצלח, ומקווה שזוהי נקודת מפנה שתסמן גם את ניקוי העיר מהתופעה המכוערת הזו, וגם אופק של שיקום לנשים בזנות".
מדוברות משטרת ישראל נמסר כי המשטרה תמשיך לפעול בנחישות נגד תופעת הזנות, תופעה מחוללת פשיעה שמביאה לביצוע עבירות נוספות של סחר בנשים והתמכרות לסמים ולאלכוהול. משטרת ישראל תבכר את השמירה על ביטחון האזרח וכבודו על פני חופש העיסוק של בעלי בתי הבושת ותביא לפגיעה באלו אשר עושים כסף קל על חשבון גבן של הנשים-נותנות שירותי המין. על הבעלים יוטלו סנקציות ובהן, סגירת המקום בצו מפקד המחוז וקבלת דו"חות השלכת פסולת בהתאם לחוק העזר העירוני.

צילום: דוברות המשטרה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס