ידיעה כתובה |

עדכונים :החרם נגד ישראל.

מדינה נכתב על ידי

בחודש שעבר הודיעה חברת "ויטנס" חברת המים הגדולה ביותר בהולנד על משיכת ההשקעות מחברת "מקורות" בגלל מעורבותה בפרוייקטים בשטחים.

על הדיכוי באמצעות שליטה על מקורות המים בבקעת הירדן בכתבה "חקלאות דורסנית" בטלוויזיה החברתית.

והגל מהולנד ממשיך גם חברת הפנסיה הגדולה בהולנד, PGGM החליטה למשוך את כל השקעותיה מחמשת הבנקים הגדולים בישראל בשל העובדה שהם מחזיקים סניפים מעבר לקו הירוק ומעורבים במימון הבנייה בהתנחלויות. מדיווחים שמתקבלים מהולנד נראה שעוד קרנות פנסיה מתכוונות ללכת בדרכה של PGGM.

חברת סודה סטרים הכריזה שסקרלט ג'והנסון תהיה הפרזנטורית של החברה , במקביל פתחו אירגוני החרם בקמפיין נגד שיתוף הפעולה של ג'והנסן עם חברה שמחזיקה מפעל מעבר לקו הירוק. אתמול הוציא ארגון "אוקספם" ארגון הומניטרי למלחמה בעוני בעולם, שג'והנסון משמשת "כשגרירה" שלו הודעה שמבקרת את ג'והנסון על שיתוף הפעולה עם סודה סטרים, בהודעה נאמר שאוקספם מתנגדת לסחר במוצרים שבאים מהתנחלויות.

גם ברשתות החברתיות הצטרפו לחגיגה , גולשים העלו ממים שמבקרים גם הם את החלטתה של ג'והנסון.

sodaגם ממשלת גרמניה מתנה מתן מענקים לחברות היי-טק ישראליות ואת חתימתה על הסכם לשיתוף פעולה מדעי עם ישראל בהכנסת סעיף טריטוריאלי שלפיו גופים שנמצאים בהתנחלויות בגדה המערבית ובמזרח ירושלים לא יהיו זכאים לקבל מענקים.

כאן תוכלו לקרוא על הצלחות נוספות של תנועת החרם העולמית בחודש האחרון.

המגמה הזו מתגברת בעולם מיום ליום, בעוד "שיחות השלום" הופכות פחות ופחות רלוונטיות.  עד עתה יכלו הישראלים לחיות בנחת בבועה בלי להרגיש דבר מהדיכוי והכיבוש שמתרחשים רק כמה קילומטרים מביתם, יתכן שהשנה הזו היא שנת מפנה בה אנו הישראלים נתחיל להרגיש בכיסנו חלק מהסבל שהוא נחלתם של הפלסטינים כבר יותר מארבעים שנה.

 

 

 

 

 

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס