ידיעה כתובה |

: כנס האחד במאי של מען

חברה נכתב על ידי

כנס האחד במאי השנה של ארגון העובדים מען יערך תחת הכותרת "עובדים למען זכויות אדם" כתגובה לאירועים האחרונים בעזה, עליית התמיכה בסיפוח, היחס כלפי מבקשי המקלט מאפריקה ורדיפת ארגוני זכויות האדם.

בשנים האחרונות הלאומנות והגזענות משתוללות ברחבי העולם ובישראל ומעמד הדמוקרטיה מתערער. בעקבות זאת ארגון העובדים מען פועל ביחד עם ארגוני זכויות אדם שונים כמו: "רופאים לזכויות אדם", "בצלם", עמותת "יד ביד" ועוד, על מנת להפגין סולידריות חוצה חומות לאומיות, דתיות וגזעיות, במטרה לחזק את מעמדם של העובדים, ולהגן על זכויותיהם ועל זכויות הארגונים הפועלים למען כבוד האדם וחרותו.

כינוס האחד במאי יתקיים השנה ביום שלישי האחד במאי, בין השעות 19:00 – 22:00 בהוסטל אברהם, רח' לבונטין 21, תל אביב. הדוברים באירוע – מנכ"ל מען אסף אדיב, ונציגי ועדי העובדים של עמותת יד ביד, מכללת מוסררה, קונסרבטוריון ראש העין, מוסך צרפתי, עמותת "בצלם", תיאטרון הקרון וקואופרטיב עובדות הניקיון "תנזיף". מנחה – וופא טיארה.

צעדת 1 במאי 2017 בתל אביב (לדף הכתבה »)

בצעדת 1 במאי 2017 שהתקיימה בתל אביב (27/4), השתתפו חברי וחברות ההסתדרות, תנועות נוער, ארגוני עובדים, תנועת עומדים ביחד ופעילים של מרץ וחד"ש. נאמו נציגי ונציגות עובדים, שסיפרו על מאבקם להתארגנות ולהתאגדות ביניהם: מאבק העיתונאים, מאבק עובדות ועובדי הניקיון באונ' תל אביב, כמו כן הועלתה מחאה על חוק הפיקדון שהטילה לאחרונה הממשלה על מבקשי מקלט ומעסיקיהם.
הופק ע"י: | עלה ב: 28/04/2017

  כתבות ווידאו שחבל לפספס