ידיעה כתובה |

: נפילת מנוף באתר בניה

חברה נכתב על ידי

היום בצהריים, 19/3/2017, קרס עגורן באתר "מגדל הספורט-רמת גן" בו חברת אורתם-מליבו מבצעת את העבודות. כתוצאה מהקריסה נפצע באורח בינוני עובד, ככל הנראה מפעיל המנוף, אשר נלכד בשלד ופונה עם חבלות ראש וגפיים לטיפול בביה"ח תל השומר.

 

שידור חי – אתר קריסת המנוף ברמת גן

Posted by ‎Israel Social TV – הטלוויזיה החברתית‎ on Sunday, March 19, 2017

בשבוע שעבר, נפצע קשה באותו האתר עובד אשר נפל מהקומה התשיעית לקומה השביעית. מינהל הבטיחות התעסוקתית שלח מפקח אשר ביקר באתר רק ביום למחרת התאונה, אך צו הפסקת עבודות לא יצא למרות החובה בחוק להפסיק לאלתר עבודה באתרים בהם התרחשו תאונות קשות ו/או קטלניות, לשני ימי עבודה לפחות. לטענת מינהל הבטיחות, מנהל העבודה במקום עדכן את המפקח כי חמרת הפציעה אינה קשה כפי שדווח ממד"א, והלה החליט על סמך מידע זה לא להטיל צו.

באתר הבנייה העסקים כרגיל (לדף הכתבה »)

ביום ראשון (12.03.2017) נפצע קשה פועל בניין כבן 30 לאחר שנפל מהקומה התשיעית  אל השביעית באתר בנייה ברח' נווה יהושע 15 ברמת גן. יום לאחר התאונה צוות הטלוויזיה החברתית הגיע למקום לברר מה הוביל לתוצאות הקשות, אך מנהלי הפרויקט סירבו לספק תשובות לגבי התאונה. על פי החוק מחויב מנהל הבטיחות התעסוקתית להוציא צו להפסקת העבודות באתר בנייה בו התרחשה תאונה קטלנית או קשה, למשך 2 ימי עבודה לפחות. למרות זאת, העבודה באתר של קבוצת אורתם-מליבו נמשכה ללא מפריע.
הופק ע"י: | עלה ב: 14/03/2017

  כתבות ווידאו שחבל לפספס