עדכון חדשות |

: אירוע לימוד פומבי על היחס לאחר

חברה נכתב על ידי

בעקבות אירועי הדמים של הקיץ: אירוע לימוד פומבי על היחס לאחר על ידי מנהיגים דתיים יהודים, מוסלמים ונוצרים, לרגל עשרת ימי תשובה.

ביום א ז' בתשרי, 20.09 יתקיים בבית החולים "שיבא" בתל השומר אירוע בינדתי מיוחד מטעם "רבנים למען זכויות האדם". אל מול הפונדמנטליזם הגואה באזורנו והאלימות המתגברת, מבקש האירוע לקדם שיח סובלני בקרב הדתות והקבוצות החיות בארץ.

ארגון "שומרי משפט – רבנים למען זכויות האדם" – בשיתוף פעולה של המחלקה הבינדתית ומחלקת חינוך של הארגון – מזמינים את הציבור הרחב, לרגל עשרת ימי תשובה, לאירוע בינדתי ביום ראשון, ז' בתשרי, 20.09 בשעה 17:30. האירוע יהיה ערב לימוד רב-דתי בנושא יחס לאחר, ויתקיים בבית החולים "שיבא" בתל השומר (אולם מדוייק יפורסם בהמשך או באתר האינטרנט של רבנים למען זכויות האדם).

צפו באירוע תפילה שנערך בבי"ח תל השומר לרפואת משפחת דוואבשה:

דרגו - עד כמה הכתבה:
מחדשת
מעניינת
חשובה
עשויה היטב
  נמוך       גבוה

לאחר הקיץ הקשה שעבר עלינו, על הרציחות והאלימות שבאו מתוך אי קבלת האחר, חלק מחשבון הנפש שלנו השנה הוא להתמודד עם האחריות שלנו, כחברה, לקורה אותנו. האם הדתות שלנו הן חלק מהבעיה והאם הן גם יכולות לתרום לשינוי חיובי?

במפגש, ילמדו מנהיגי דת יהודים, נוצרים ומוסלמים, ביניהם שייח' גסאן מנאסרה, הרב גלעד קריב והפטריארך של ירושלים, הבישוף ויליאם שומלי. בנוסף, נתפלל לרפואה שלמה לאחמד דוואבשה ולכל קרבנות האלימות בחברה שלנו, וכן תפילה לריפוי החברות והדתות שלנו.

  כתבות ווידאו שחבל לפספס