ידיעה כתובה |

: מחר במוצ"ש: צעדה בדרום למען הסדר מדיני

מדינה נכתב על ידי

מחר במוצ"ש בשעה 20:00 (20/9/14) תערך צעדה ועצרת בצומת שדרות במחאה על "הפקרת הדרום", תחת הכותרת "עוצרים את המלחמה הבאה".

את צעדת המחאה יוזמת "התנועה לעתיד הנגב המערבי", אשר הוקמה במהלך מבצע "צוק איתן" ע"י תושבי עוטף עזה, ושמטרתה "לקדם לאלתר פתרון קבע בעזה שיביא ביטחון ושגשוג לנגב ולישראל כולה".

בהזמנה בפייסבוק לצעדת המחאה נכתב: "ימים ספורים לפני מועד פקיעת הפסקת האש בעזה, נקיים צעדת מחאה בצומת שדרות בקריאה לממשלה: די להפקרת הדרום! לא נסכים להמשך המצב הקיים ולפתרונות לטווח קצר. אנו דורשים מהממשלה לדאוג לביטחוננו אל מול איומי הרקטות והמנהרות ולפעול להשגת הסדר מדיני".

הסעות לעצרת יצאו מתל אביב, ירושלים ובאר שבע – הירשמו כאן.
הצטרפו לאירוע בפייסבוק – כאן.

בר חפץ, תושב קיבוץ נירים וממובילי התנועה החדשה, קורא לציבור הרחב להצטרף לצעדת המחאה במוצ"ש הבא: "עכשיו המלחמה "נגמרה", אתם חזרתם לשגרה של תקציב וגזירות ופוליטיקה ועוד, אבל אנחנו כאן עוד מלקקים את הפצעים ומנסים לאט-לאט לחזור לחיים נורמליים. אבל שעון החול של הפסקת האש, אי ניהול שום משא ומתן, הסירוב המוחלט של ראש הממשלה ושר הביטחון אפילו לחשוב על הסכם – מקרב אותנו ואתכם בכל יום לסבב הבא. אם יש דבר אחד שהבנו בחודשיים האחרונים זה שאנחנו לא יכולים לסמוך על אף אחד, אלא לצאת ולהלחם על העתיד שלנו, אבל אנחנו חייבים גם אתכם – כי זה העתיד של כולנו. אז פשוט בואו".

negev_maaravi2

כתבה שהפקנו בזמן מבצע "צוק איתן", בה הבאנו את קולם של תושבי עוטף עזה.

הקול האחר מעוטף עזה (לדף הכתבה ») ( Available in English » )

בזמן המבצע "צוק איתן" בעזה, 9.7.2014, יצאנו לישובי עוטף עזה לשמוע קולות אחרים מהתושבים החיים תחת שיגרת חירום. לראיון ברדיו כל השלום על כתבה זו וכתבות נוספות בנושא מבצע "צוק איתן"
הופק ע"י: | עלה ב: 10/07/2014

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס