ידיעה כתובה |

: ההשתלחות בזועבי: "מסע דמוניזציה"

חברה נכתב על ידי

הפורום הפמיניסטי הפלסטיני המאגד נשים וגברים, פעילות/ים חברתיות/ים ומפלגתיות/ים, כמו גם פעילות/ים א- מפלגתיות/ים, מגנה בתוקף את "ההשתלחות, מסע הדמוניזציה והמתקפה חסרת הרסן נגד חברת הכנסת חנין זועבי", לדבריהם. עוד מוסיף הפורום כי "אנו תומכות/ים בח"כ חנין זועבי, ובמאבקה נגד כל צורות הדיכוי הלאומי האתני והמגדרי כאחד. אנו מגנות/ים בחריפות את המתקפה הברוטאלית והאלימה נגדה, בהנהגת חברות/י כנסת, א/נשות תקשורת, אזרחיות/ים וא/נשי ציבור שונים. שיח הגזענות, הסקסיזם והשנאה השולט על השיח הציבורי הישראלי הגיע עד כדי איומים וקריאות לפגיעה בחייה של ח"כ זועבי, ואנו מזהירות/ים מפני ההשלכות של התרת דמה ופגיעה בה"

"אנו בפורום הפמיניסטי הפלסטיני איננו מופתעות/ים ממעגל הדיכוי והאלימות ששולט בשיח הפוליטי הישראלי תחת האמתלה של "פוליטיקה", אותה פוליטיקה של הרוב התומך בכיבוש, בנישול, במיליטריזם ובפגיעה בזכויות אדם. אותה פוליטיקה שהופכת לאומיות, מגדר ועמדה פוליטית לחרב מלחמה זמין בידי כל דורש/ת. חרב שנשלף כל פעם מחדש בפניה של האישה הפלסטינית היחידה בכנסת ומשקף את ההתייחסות לחברה הפלסטינית בכלל"

"ח"כ זועבי הטיבה לעשות, כמו תמיד, ובאוטנטיות ראויה לשבח כאשר השמיעה את הקול הפלסטיני המוחה והאותנטי, ובתקפות ואמונה רבה הביאה את קולן/ם של המושתקות/ים, של בנות/י עמה, את קולנו. ח"כ חנין זועבי עומדת בחזית כנגד החטא הגדול של הדה-הומניזציה של האחר/ת- הפלסטיני/ית, ונגד הכיבוש ומסרבת להיכנע ולשתף פעולה עם כוחות הממסד המדכאים את העם הפלסטיני"

כזכור, בשבוע שעבר התבטאה ח"כ זועבי וציינה כי "החוטפים אינם טרוריסטים". התבטאות זו עוררה סערה ובעקבותיה נפתחו קבוצות רבות ברשתות החברתיות שקראו להדחתה. בנוסף, התראיינה בגופי תקשורת שונים, שם גם ספגה מטחים של ביקורת, ואף קיבלה איומים על חייה והוחלט להצמיד לה הבטחה. גם אנו,בטלוויזיה החברתית התייחסנו לסערה שעוררה זועבי.

hanin

  כתבות ווידאו שחבל לפספס