ידיעה כתובה |

: זוועה בחוף בתל אביב: גופת עגל הגיעה מהים

סביבה נכתב על ידי

שלוות השבת (1/6/2019), הופרה בחוף הים בתל אביב, כשעשרות רוחצים גילו לתדהמתם גופת עגל שנסחפה מהים לחוף הצוק. ככל הנראה, מדובר בעגל שהיה על אוניית המשלוחים החיים ונועד לפיטום ושחיטה.

בשבת אחר הצהריים, נדהמו תושבי תל אביב לגלות גופה של עגל שנסחפה לחוף הצוק. העוברים והשבים הזדעזעו מהמראה בחוף ועצרו לצלם את גופת העגל. ככל הנראה, מדובר בעגל שהיה על אוניה בדרכו לפיטום ושחיטה באחת מאוניות המשלוחים החיים.

גופת עגל בחוף הצוק בתל אביב (לדף הכתבה »)

שלוות השבת (1/6/2019), הופרה בחוף הים בתל אביב, כשעשרות רוחצים גילו לתדהמתם גופת עגל שנסחפה מהים לחוף הצוק. ככל הנראה, מדובר בעגל שהיה על אוניית המשלוחים החיים ונועד לפיטום ושחיטה.מעמותת אנימלס (לשעבר אנונימוס לזכויות בעלי חיים) נמסר: "בעלי החיים במשלוחים החיים מובלים בצפיפות מחרידה, מתבוססים בצואה ובשתן של עצמם. רבים חולים ופצועים, חלקם מושלכים לים, ואין שום דרך לדעת אם הושלכו לים לאחר שמתו בייסורים או כשהם עדיין נושמים את נשמותיהם האחרונות. ישראלים רבים רואים את זוועות המשלוחים החיים ובוחרים להוציא את הבשר מהצלחת, אולם אפילו אלו שעדיין אוכלים בשר מתנגדים למשלוחים החיים מתנגדים למשלוחים החיים".
הופק ע"י: | עלה ב: 04/06/2019

אור קרן, שבילה בחוף, תיעד את המראה המזעזע וסיפר: "בן אדם הולך בשבת לים עם המשפחה שלו, ורואה פרה מתה. סירחון נורא. למה זורקים פרות לים, ולמה ילדים צריכים לראות את הדברים האלה?"

עמותת אנימלס (לשעבר אנונימוס לזכויות בעלי חיים) בתגובה: "בעלי החיים במשלוחים החיים מובלים בצפיפות מחרידה, מתבוססים בצואה ובשתן של עצמם. רבים חולים ופצועים, חלקם מושלכים לים, ואין שום דרך לדעת אם הושלכו לים לאחר שמתו בייסורים או כשהם עדיין נושמים את נשמותיהם האחרונות. ישראלים רבים רואים את זוועות המשלוחים החיים ובוחרים להוציא את הבשר מהצלחת, אולם אפילו אלו שעדיין אוכלים בשר מתנגדים למשלוחים החיים מתנגדים למשלוחים החיים".

כתבה על מייצג שקיימו ארגונים למען זכויות בעלי חיים:

המשלוח שלא היית רוצה לקבל (לדף הכתבה »)(Available in English)

פעילי אנונימוס ותנו לחיות לחיות הקימו באשדוד מיצג כדי להמחיש את הסבל וההתעללות שעוברים עגלים וטלאים במסע הארוך והמייסר מהשדות של אוסטרליה ועד המוות בישראל.
הופק ע"י: | עלה ב: 24/08/2017

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס