ידיעה כתובה |

: מיצג נגד משלוחים חיים

סביבה נכתב על ידי

היום (24.08.17) הסתיים המיצג של פעילי אנונימוס ותנו לחיות לחיות למען הפסקת המשלוחים החיים לאחר שעמד במשך שבוע שלם, 24 שעות ביממה, סמוך לנמל אשדוד.

מטרת המיצג היתה לדמות את הסבל במסע שעוברים בעלי החיים במשלוחים החיים כשהם נשלחים מאוסטרליה ואירופה לישראל במסע של שבועות בתת תנאים – חום, צפיפות, מחלות ורעב. כמו כו, מנסה המיצג ליידע את הציבור בכך שיש מה לעשות כנגד המשלוחים ושביחד אפשר לשנות את גזר הדין של חיות אלו ולעצור את המשלוחים החיים.

שחר זילברמן מעמותת אנונימוס סיפרה כי " ישראלים רבים לא יודעים בעצם שהבשר שהם אוכלים מגיע מעגלים וטלאים שעברו מסע עינויים מטורף של שלושה שבועות מאוסטרליה ומאירופה לפה לישראל ואנחנו כאן כדי להראות חלק קטן מתוך שרשרת העינויים הזאתי כדי שאנשים ידעו מה הם אוכלים." 

המשלוח שלא היית רוצה לקבל (לדף הכתבה »)(Available in English)

פעילי אנונימוס ותנו לחיות לחיות הקימו באשדוד מיצג כדי להמחיש את הסבל וההתעללות שעוברים עגלים וטלאים במסע הארוך והמייסר מהשדות של אוסטרליה ועד המוות בישראל.
הופק ע"י: | עלה ב: 24/08/2017

המיצג עורר הרבה עניין בתקשורת וברשתות החברתיות ורבים באו לראות ולתמוך, בינהם גם חברי הכנסת תמר זנדברג, אורן חזן, יואל חסון ועמיר פרץ שהגיעו על מנת לקחת חלק במאבק החשוב הזה. כמו כן, ערוצי תקשורת שונים לקחו חלק בהפצת הקמפיין, והוכיחו שבסופו של דבר, כאשר מדובר במטרה חשובה כל כך כמו הפסקת האלימות המזעזעת במשלוחים החיים כולם נרתמים למטרה ביחד.

למיצג צורפה עצומה עליה חתמו עוברים ושבים על מנת לחזק את התמיכה בהצעת החוק לאיסור על המשלוחים החיים בישראל. גם כאלו שאינם טבעונים  או צמחונים הצטרפו לקמפיין וחתמו על העצומה, מתוך הבנה שלא ניתן לתת לגיטימציה לסבל מיותר שיכול וצריך להימנע.

מתגובות הקהל בשבוע שבו עמד המיצג, ניתן לראותשהמאבק הוא ללא ספק לא מאבק אישי אלא חברתי עבור אלו שלא יכולים להגן על עצמם ויש לעשות כל שביכולתנו כדי לצמצם את ההתעללות והפגיעה בבעלי החיים וכמובן לעצור את המשלוחים החיים.

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס