ידיעה כתובה |

: כתובות נאצה במכללת צפת

חברה נכתב על ידי

הבוקר (18.01.2016) – פעולת תג מחיר נגד סטודנטים ערבים במכללת צפת. זאת לאחר שאתמול (17.01.2016) חוללה כנסיית הדורמציון בירושלים.

באתר החדשות arab48.com דווח כי קיצונים יהודים כתבו על חומת האבן של המכללה "תג מחיר מוות למחבלים" ועוד. הסטודנטים הערבים במכללה הביעו סלידה וכעס על הגזענות המופנית כלפיהם בצפת.

הכתובת במכללת צפת הבוקר  קרדיט: arab48.com

הכתובת במכללת צפת הבוקר
קרדיט: arab48.com

ריסוס הכתובות בצפת הבוקר הוא חלק משרשרת אירועים החל מהצתת כנסיית "הלחם והדגים" ביוני וריסוס הכתובות "מוות לנוצרים הכופרים ואויבי ישראל" על כנסיית הדורמציון בירשולים אתמול. עשרות פעילי התארגנות "תג מאיר-אור במקום טרור" הגיעו אתמול להפגנת סולידריות בכנסיית הדורמיציון ואמרו כי: "מטרת המחללים היא להבעיר אש ולהגביר שנאה בין הדתות… זו לא דרכה של היהדות שדרכיה דרכי נעם וכל נתיבותיה שלום. נגן על זכויות המיעוטים הדתיים החיים איתנו בירושלים״.

בסוף חודש דצמבר האחרון קרא מנהיג ארגון להב"ה בנצי גופשטיין לעצור את חגיגות חג המולד ותיאר את הערבים הנוצרים כ"מוצצי דם" ואמר ש: "הכנסייה הנוצרית היא אויב העם היהודי כבר מאות שנים."
מעשי "תג מחיר" ומעשי טרור מצד קבוצות כמו להב"ה ונוער הגבעות התגברו בחודשים האחרונים והמדינה לא פעולת ברצינות כדי לעצור אותם.

  כתבות ווידאו שחבל לפספס