תמלול הכתבה: עומר אבו אל היג'א משעב

אני עומר אבו אל היג'א, אני בן 22, לומד הנדסת בניין שנה שלישית באוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע, אני מכפר שעב שבצפון ליד כרמיאל, אזור משגב. אני בחרתי את המקצוע הזה כי אני אוהב אותו קודם כל ורוצה להיות מהנדס בניין. פשוט אני עובר בשטח רואה שזאת עבודה מעניינת וזה, ומפה הכל התחיל.
יש שוני בין פה לשעב, כי פה יש חיים אחרים פה יש אווירה סטודנטית יש פעילויות אחרי הצהריים גם ביום גם בזה. זה מה שאין לנו נגיד בשעב.
כן פה בבאר שבע יש לי מלא חברים, שהכרתי אותם פה בבאר שבע גם ערבים גם יהודים. יהודים כאילו הכרתי אותם מהלימודים או מהעבודה, שאני עובד באגודת הסטודנטים.
אבל עדיין המקור זה שעב אז אני אוהב לחזור תמיד. אני אוהב בשעב נגיד את החברה, ההורים השכנים החברים יש מה לעשות יש שם אנשים שאתה אוהב אותם והם אוהבים אותך בחזרה.
פשוט אני רוצה שכל הצעירים יחשבו רק על לימודים וזה. במקום נגיד ללכת רק לעבודה הפיזית וזה ואז זה מתגלגל גם לאלימות גם ל... לא יודע מה. אז רוב הצעירים אצלנו ביישוב הולכים אחרי תיכון לעבוד או מנסים רק למצוא עבודה ופרנסה במקום לחשוב יותר על לימודים על להתקדם מבחינה אקדמית וזה שבתכלס זה מה שיעזור לנו להתקדם כחברה.

סוף תמלול הכתבה: עומר אבו אל היג'א משעב

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס