ידיעה כתובה |

: תושבי כפר שלם יפגינו מול ביתו של נפתלי בנט

חברה נכתב על ידי

תושבי שכונת כפר שלם שבדרום תל אביב, מזמינים את הציבור להצטרף להפגנתם מול ביתו של שר הכלכלה ח"כ נפתלי בנט שברעננה, ביום חמישי הקרוב (28/8) בשעה 20:30 בערב.

בהזמנה להפגנה בדף הפייסבוק של "כפר שלם בהגנה על הבית" נכתב: "השר בנט, ימים ספורים לפני הבחירות ביקרת בשכונה שלנו והבטחת לעזור לתושבים ולמנוע כל פגיעה בהם. זה הרגע לפעול".

עוד נכתב בהזמנה באשר לרקע על מחאת התושבים: "אנשי רשות החברות במשרד האוצר יחד עם אנשי חלמיש ומשרד השיכון הכינו הצעת החלטה לגבי קריטריונים לפינוי בכפר שלם שמבטלת את הקריטריונים הקיימים ותפגע פגיעה חמורה וקשה באנשי כפר שלם. גורמים אינטרסנטים, הצליחו להשפיע על שר השיכון , מר אורי אריאל, ועל מנכ"ל רמ"י (רשות מקרקעי ישראל), מר בנצי ליברמן, לבצע מחטף ולהביא הצעת החלטה בנושא כפר שלם לישיבת המועצה ברמ"י, שתתכנס בשבוע הבא, ב31/8/14. מדובר בהחלטה זדונית, מרושעת ומפלה, אשר איננה עומדת בשום קנה מידה משפטי חברתי וציבורי וכל תכליתה הוא לקדם אינטרסים כלכליים של רשות החברות ועיריית תל אביב על גבם וחשבונם של תושבי כפר שלם המתגוררים בכפר עוד מימי הקמת המדינה. החלטה שכתובה באדנות, התנשאות וגזענות, ושפירושה המעשי עקירה ונישול של תושבי כפר שלם".

הצטרפו לאירוע ההפגנה בפייסבוקכאן.

תושבי כפר שלם מפגינים מול ביתו של שר האוצר יאיר לפיד, יום שני 25.8.14.

תושבי כפר שלם מפגינים מול ביתו של שר האוצר יאיר לפיד, יום שני 25.8.14.

על מחאתם של תושבי כפר שלם כתבנו בדיווח פינוי-ניצול: עיריית ת"א מתחמקת מאחריות.

  כתבות ווידאו שחבל לפספס