דעה על סדר היום |

מה נזכור מאהוד אולמרט?

מדינה נכתב על ידי

אהוד אולמרט בהחלט הפך לדמות ראש-ממשלה לשעבר שלא תשכח מזיכרוננו, אם ישב שש שנים בכלא או פחות או בכלל לא. האבסורד הוא שעבור רובנו הוא ייזכר לרעה כמושחת שהביא לנו את "הולילנד", ולא לרעה כמי שהביא לנו מלחמות מיותרות, אבידות טראגיות וכמי שהביא סבל לכל-כך הרבה אנשים לחינם.

שמו של אולמרט לא יושחר בעיני הציבור הישראלי על כך שנתן לגלעד שליט להירקב בשבי החמאס. גם שנתיים לא הספיקו לו כדי להביא לשחרורו, מה שעשה ראש-הממשלה נתניהו תמורת מחיר הרבה יותר כבד. שמו של אולמרט לא יושחר בעיני הציבור הישראלי בעקבות מלחמת "אנחנו ננצח!" לבנון השנייה חסרת האחריות, שהביאה ל-119 חיילים ו-44 אזרחים הרוגים (לא כולל שני גופות החיילים החטופים, אותן לפחות כן החזיר), וכן למאות אזרחים לבנונים הרוגים. שמו של אולמרט לא יושחר בעיני הציבור הישראלי בעקבות מבצע "עופרת יצוקה", שהביא ל-10 חיילים ו-3 אזרחים הרוגים, וכן למאות תושבים הרוגים ברצועת עזה.

כנראה שעבורנו קבלת שוחד בתור ראש עיריית ירושלים ובתור שר האחראי על מנהל מקרקעי ישראל היא דבר יותר חמור משליחת בנינו למלחמות לא אחראיות שהביאו למותם והפקרת אזרחי ישראל לאיומי הטרור.

גלעד שליט, גם שנתיים לא הספיקו לאולמרט כדי להביא לשחרורו.

גלעד שליט, גם שנתיים לא הספיקו לאולמרט כדי להביא לשחרורו.

עזה – אלפי מפגינים נגד המלחמה (לדף הכתבה »)(Available in Ehglish)

אלפי מפגינים, יהודים וערבים אזרחי ישראל, צעדו ברחובות ת"א במחאה נגד המתקפה המסיבית של ישראל על רצועת עזה, יום שבת ה-3 בינואר, 2009.
הופק ע"י: | עלה ב: 06/01/2009

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס