ידיעה כתובה |

: האשמת הערבים בשריפות מזכירה את עלילות הדם

חברה נכתב על ידי

בשבוע שעבר מדינה שלמה היתה נתונה לחסדיו של מזג האוויר שהתאכזר ולא נתן מנוח מהרוח היבשה והחשמל הסטטי שתקף את כולנו. אוויר יבש גורר איתו סיכויים גבוהים יותר לשריפה, כולנו יודעים את זה לא? מסתבר שהשר בנט שאמון על חינוך הילדים של כולנו לא יודע דבר כל כך בסיסי.
עם ההכרה בעובדה שהשריפות שהתחילו בחיפה ובנטף הפכו לגל שריפות שתוקף את כולנו מיהר השר בנט להסית בפייסבוק כנגד אזרחיה הערבים של ישראל וכתב בפייסבוק ש"מי שמאמין שהארץ שייכת לו לא יישרוף אותה" השר בנט לא התכוון להרגיע את הרוחות ולצאת במסר פייסני, כל מטרתו הייתה לצאת באמירה חריפה כנגד ציבור שלם. אותו השר אגב, בדיוק שבועיים לפני כן, הטיח ביו"ר האופוזיציה חה"כ הרצוג, שעליו להתנצל על אמירותיו על המתנחלים שכינה אותם "וירוס". האשמת אזרחי ישראל הערבים בשריפות דומה באופן מחשיד להאשמת היהודים בהרעלת הבארות, בגניבת ההון של העולם ושליטה רודנית בו ובהרג של ילדים נוצרים תמימים כדי להוסיף את דמם למצות בחג הפסח.

בתמונה: פוסט בפייסבוק שמפריך אחת מהטענות להצתה

צילום מסך מאתר פייסבוק

סוג כזה של האשמה הוא סוג נפלא בשביל אנשים כמו השר בנט, שהרי אין באפשרותנו להוכיח את טעותו של השר בנט ועד שתיוודע לכולנו טעותו המרה, כבר יסתתים לו גל השריפות והגל עליו רכב בנט יישאר בעבר כספין מצוין וכחצי מנדט ביום הבחירות. אך אין להתבלבל – בשביל אזרחי המדינה שלא נבנתה בשבילם הרכיבה על השריפות היא לא עוד ספין. בשביל המגזר הערבי זו המציאות, זו מציאות בה הם קמים ומתגייסים למען הקולקטיב ומציעים עזרתם לכולם, יהודים או ערבים, אך הצד השני מסיט מבטו וצועק זאב.
נכון להיום, לא נמצאה הוכחה לאף שריפה שנגרמה על ידי הצתה על רקע לאומני.

דיווח של אתר הארץ

דיווח של אתר הארץ

לשר בנט לא אכפת להצית את כל האיזור. זה אפילו מבורך, אחרת מי יצביע לו? לימין הישראלי יש אינטרס להצית את האיזור כי זו הרי משוואה ידועה, שנאה יוצרת פחד, פחד יוצר שנאה, שנאה ופחד גורמים לימין לעלות. מה שעבד להיטלר יעבוד למוסוליני, לימין האוסטרי שפקפק בתוצאות הבחירות וגרר את האוסטרים לבחירות מחדש ולטראמפ. האשמת הערבים היא טכניקה כל כך טובה שאפילו מפלגות ה"מרכז" התחילו להשתמש בה כי הן בטוחות שהעם טיפש ושבמבחן מול המקור-לחיקוי הזול והגרוע יש להן סיכוי כלשהו לנצח, וגינויים מהמפלגות האלו צצו כפטריוט אחרי הגשם.
בישראל של 2016 הסתה היא שם המשחק, שנאה היא הדרך הנכונה וכל מי שלא ישחק במשחק המלוכלך של הפשיזם ייזרק לשולי החברה וייחשב לבוגד.

  כתבות ווידאו שחבל לפספס