ידיעה כתובה |

: תודה מהטלוויזיה החברתית על התמיכה!

חברה נכתב על ידי

ערב יום הכיפורים
הטלוויזיה החברתית מזמינה את מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר ואת השר אורי אריאל הממונה על רשות השירות הלאומי-אזרחי, להתנצל ערב יום הכיפורים ולחזור בהם מהחלטותיהם (שניתנו ללא סמכות ופורסמו בתקשורת) – להטיל סנקציות על הטלוויזיה החברתית.
אנחנו מוכנים לסלוח…

כפי שפרסמנו בסוף השבוע האחרון – החליטו שני משרדי ממשלה לצאת בהכרזות מתוזמנות לתקשורת, בהן הודיעו כי הטלוויזיה החברתית "חותרת תחת יסודות המדינה ונותנת במה לדה לגיטימציה של חיילי צה"ל". הטריגר היה תלונות של תנועת "מילואימניקים בחזית" וסיקור משט הנשים לעזה, שלא היה על פי הקו האידאולוגי המצופה…

הגזרות שהושתו על ידי השניים:

  1. תמיכה תקציבית שהייתה אמורה לעבור כבר השבוע לטלוויזיה החברתית בגין הפקות ששידרה השנה בערוץ הקהילתי (98 בכבלים ובלוויין) נעצרה בהוראת מנכ"ל משרד התקשורת.
  2. כל התקנים של בני/ות השירות הלאומי (4), יבוטלו בהוראת השר אורי אריאל.

הטלוויזיה החברתית מודה לעשרות נשים, אנשים וארגונים, שהעבירו לנו את תמיכתם או דאגתם לפגיעה בחופש הביטוי (גם אם חלקם לא מסכים עם הקו האידאולוגי בו אנו נוקטים) – החל מגופי התקשורת העצמאית כגון: "שיחה מקומית", "חדר המצב", "972Magazine+", "האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית", "הגדה השמאלית", "זו הדרך", דרך ארגוני החברה האזרחית כגון: אמנסטי, קרן מגיני זכויות האדם, הקרן החדשה לישראל, איגוד העיתונאים בירושלים, ארגון העיתונאים, ועד לעשרות בעלי/ות תפקידים בארגונים חברתיים ובאקדמיה וגם אזרחים ואזרחיות שכתבו והתקשרו לעודד.

הסולידריות שהורעפה עלינו ביומיים האחרונים גרמה לנו קצת להסמיק – תודה רבה!

הטלוויזיה החברתית

הטלוויזיה החברתית מתכוונת להיאבק בגזרות הקשות שאם אכן יושתו עלינו יקשו מאוד לתפקד.
לעשות תקשורת עצמאית בארץ זה מאוד קשה, לא כל שכן טלוויזיה עצמאית הכרוכה בעלויות עצומות – אין בעלי הון, אין פרסומות, אין תוכן שיווקי – רק תרומות, מענקים ומשאבים אנושיים.

עזרו לנו להמשיך לקיים את הטלוויזיה החברתית, תמכו בנו כספית כדי שנוכל להיאבק בגזרות ולהמשיך להפיק תוכן ביקורתי, שלא בהכרח נעים לעין וללב, אך חשוב שיזכה לנראות.

תודה וגמר חתימה טובה.
אהוד שם טוב, עורך
הטלוויזיה החברתית.

  כתבות ווידאו שחבל לפספס