ידיעה כתובה |

: Garnier מוחרמת בעקבות תרומת מוצרים לצה"ל

מדינה נכתב על ידי

ענקית קוסמטיקת "גרנייה" (Garnier) פרסמה התנצלות לאחר שספגה קיתונות ביקורת ואיומים בהחרמה בעקבות תמונה שעלתה לפוסט בפייסבוק על ידי ארגון "Stand With Us" הפועל למען הסברה חיובית למען ישראל, בה נראות חיילות צה"ל מדגמנות את מוצרי החברה שנתרמו לחיילים.

קבוצת "Stand With Us" ציינה בפוסט שהעלתה כי "לכבוד לנו לתרום לאספקת חבילות 'נשיות' אלה ללוחמות היפות שלנו בצה"ל" וקראה לגולשים "לשלוח הודעות פרגון לגרנייה ישראל על תרומתם המדהימה".

התמונה שזכתה ליותר מ -22 אלף שיתופים, אלפי לייקים וקומנטים, והבהרת החברה בעקבותיה, פורסמו ב- "International Business Times". לשון ההבהרה בתרגום חופשי- "מסירתם של 500 מוצרים לידי הצבא הישראלי  היא חלק מיוזמה קמעונאית מקומית שבהחלט הצליחה ברמת שוק המקומי… גרנייה הבינ"ל לא תמכה ביוזמה והיא לא תסכים שמוצריה ישמשו בקמפיינים עתידיים" אמר קארי קר, מנהל התקשורת הארגונית של גרנייה, והוסיף: "אנו מצטערים מאוד אם מישהו נעלב".

הפוסט שהועלה בעקבות פרסום התמונה קרא להחרמת חברת גרנייה וזכה לאלפי תגובות כאמור, כמו גם ציוצים חוזרים בטוויטר שזכו לתגית ההאשטג- #BoycottGarnier

בתגובות לפוסט, המאיימות בהחרמת "גרנייה", נכתב בין היתר: "בכדי לכפר על חבילות הטיפוח לחיילות צה"ל, גרנייה צריכה לשלוח חבילות טיפוח גם לאזרחי עזה, שאיבדו את הכל", או- "נפלא, עכשיו אצטרך למצוא תחליף לשמפו הנבחר שלי שלי מזה כעשור- 'אלביב'".

חיילות צה"ל מדגמנות "גרנייה". מתוך עמוד הפייסבוק של Stand with Us

חיילות צה"ל מדגמנות "גרנייה". מתוך עמוד הפייסבוק של Stand with Us

 
 

הוספת תגובה לכתבה

  כתבות ווידאו שחבל לפספס