ידיעה כתובה |

: ח"כ תמר זנדברג התארחה בחיפה

חברה נכתב על ידי

ביום חמישי האחרון (12/2/2015), חברת הכנסת תמר זנדברג קיימה בחיפה מפגש בנושא מצעים עירוניים במוזיאון "מוניו גיתאי ויינרויב" וכן מפגש פתוח בפאב "הספרייה".

בין הדברים שאמרה ח"כ זנדברג: "הרבה תקוות נתלו בכנסת הנוכחית. היו בחירות מבטיחות ומלאות תקווה, והנה אחרי שנתיים אנחנו שוב הולכים לבחירות. התחלנו את הבחירות הקודמות עם אמירה מאוד ברורה מצד הרבה מפלגות – רק לא ביבי. לא בגלל ביבי האיש או משפחתו, אלא בגלל המדיניות שהובילה אותנו למקום הלא נכון. מה שהכי מפחיד אותנו זה להתעורר אחרי הבחירות לממשלה שתמשיך את דרכו של נתניהו".

עוד הוסיפה: "ב"ברית האחים" לפיד הבטיח לבנט העברות כספים להתנחלויות תמורת ברית הזוגיות. הכספים אכן הועברו להתנחלויות. מישהו ראה ברית זוגיות? מישהו ראה תחבורה ציבורית בשבת? זה מה שקיבלנו בממשלה נטולת החרדים שחרטה על דגלה את הרפורמות החברתיות ואת הפרדת הדת מהמדינה".

brothers

"ברית האחים". מישהו ראה ברית זוגיות?

על המדיניות הבטחונית אמרה: "ראש הממשלה רץ תחת הסיסמה "חזק מול החמאס", והחליש אותנו מול החמאס. ראש הממשלה סירב לנהל מו"מ מול ממשלה פלסטינית בתמיכת החמאס, ומצא את עצמו מנהל מו"מ מעמדה נחותה ישירות מול החמאס. במשך עשרות שנים, בכירי המערכת הבטחונית אומרים את מה שמרצ אומרת – אי אפשר להסתמך רק על כח, חייבים לנהל מו"מ עם הפלסטינים.
התפישה של השמאל כרופס בטחונית היא תוצאה של מדיניות תקשורתית מכוונת של הימין. בפועל הימין מסכן אותנו. האם היום אנחנו בטוחים יותר ממה שהיינו לפני עידן נתניהו?"

ח"כ זנדברג התייחסה גם למקום בו התארחה: "מרצ מחוייבת למטרופולין חיפה ולצורך הדחוף והבהול למנוע את התרחבות התעשייה המזהמת במפרץ חיפת ולהפחית את זיהום האוויר באזור. מרצ מחוייבת ליצור בחיפה מטרופולין עירוני חי ואטרקטיבי".

IMG_20150212_222408

חברת הכנסת תמר זנדברג. חיפה, 12/2/2015

  כתבות ווידאו שחבל לפספס