תמלול הכתבה: שרייך סוררים וחברי גנבים

קריאות בהפגנה: הון, שלטון, עולם תחתון
אלדד יניב: ככל שמשתיקים אזרחים, יהיו פה אלפים. ככל שהמריחה תימשך, יהיו פה עשרות אלפים.
קריאות בהפגנה: העם דורש צדק משפטי
נתי מלחי: המטרה בהפגנה הזאת היא לגרום ליועץ המשפטי לעשות את העבודה שלו. הוא מקבל משכורת מהציבור, הוא בעצם אמור להיות שומר הסף של הדמוקרטיה, והוא לא עושה את זה, הוא בוגד בתפקידו.
אורלי: מה קורה במתווה הגז? מה קורה עם הצוללות? מה קורה במעון ראש הממשלה? וכנראה יש עוד דברים שאנחנו לא יודעים. הגיע הזמן שנעשה פה סדר.
מיכל רוזין: זה אבסורד שהגענו למצב הזה שלהגיד את מה שאנחנו מאמינים בו, אנחנו צריכים לפחד להגיד, אנחנו צריכים לפחד שחס וחלילה יאסרו אותנו או ישברו לנו ידיים. אדם עומד עם שלט לבד ברחוב, לא צועק, לא מפריע לציבור, עומד עם שלט עם ציטוטים מהתנ"ך ועוצרים אותו ומרחיקים אותו.
קריאות בהפגנה: השופטים המושחתים לא יעצרו אותנו, מבטלים את השחיתות!
אורן סימון: בגלל שאנחנו לוחצים במקום שמפחיד אותם, כי אולי היועמ"ש יפתח את הפה על ראש הממשלה וזה הסוף שלו, אז הם אומרים אוקיי, שווה לנו לרמוס את זכות הדיבור של האדם הזה, של האזרח הזה, כי הוא מסמן, הוא מביא זרקור למקום שאנחנו לא רוצים שיסתכלו. כנראה שהמשפט הזה "שרייך סוררים וחברי גנבים" פגע עמוק בתוך איזה משהו מאוד כואב, כנראה פוצצנו איזה פרונקל.
מירי ניר: יש לי זכות מלאה לעמוד ולמחות על עוולות. הפכנו להיות נרדפים, בכוח בלתי מידתי של המשטרה, גם בנוכחות גם במעצרי שווא. וזה שהרחיקו אותי מהעיר זה בכלל הזוי.
יוסי יונה: לכן אני אומר, המאבק הוא בהחלט על משהו שמאוד מאוד מאוד משותף לכל המפלגות, כל מי שעקרונות וערכי הדמוקרטיה שלו יקרים, חייב להיות כאן.
ג'ודי קרקובסקי: בדיוק כמו שמנדלבליט יודע לשפוט עכשיו ולחקור את אדון דרעי, הוא יכול לפתוח בחקירה רצינית כנגד ביבי. וכתב אישום צריך להיות כבר מוצב על השולחן.
הלל קניגסברג: אני לא מצביע ליכוד היום. אני הייתי פעם ימני בדעותיי, מודה, והגעתי למסקנה שלרעות ולחוליים פה במדינה אין כתובת פוליטית.
אורן סימון: אנחנו רוצים לשמוע אותו מספר לנו בדיוק מי זה אדוני ראש הממשלה, אנחנו רוצים להבין את החשדות, רוצים להבין את העומק של החקירה נגדו, רוצים לראות תאריכים, רוצים להבין תהליכים, לא ייתכן יותר לעשות את זה מאחוריי דלתיים סגורות, הם איבדו את הקרדיט שלהם להגיד לנו "תסמכו עלינו, אנחנו מטפלים בעניינכם". הם לא מטפלים בעניינינו, הם מטפלים בענייניהם מולנו, ולזה אנחנו נשים סוף.
אייבי בנימין: יש מאפיונרים ששמים אנשי חוק מטעמם, כדי שהם ימשיכו לעבור על החוק. זאת מאפיה. בנימין נתניהו – אתה מאפיונר. מנדלבליט – אתה קונסיליירי של המאפיה, אתה מושחת.
קריאות בהפגנה: מושחת, מושחת, מושחת!
אייבי בנימין: ואנחנו נבוא כל מוצאי שבת להזכיר לך שאתה מושחת!
קריאות בהפגנה: מנדלבליט, תתפטר, לא מאמינים יותר!

סוף תמלול הכתבה: שרייך סוררים וחברי גנבים

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס