תמלול הכתבה: העם דורש צדק לזדורוב

קריאות בהפגנה: "העם דורש צדק משפטי!" "העם דורש צדק משפטי!"
"הרוצחים חופשיים כשזדורוב בפנים!" "הרוצחים חופשיים כשזדורוב בפנים!"
אני רוצה שיהיה ברור כאן. אין ראייה ממשית שקושרת את זדורוב לזירת הרצח בזמן הרצח נקודה. נקודה. לעומת זאת אין ספור ראיות שקושרות אחרים, מבלי לנקוב בשמות, זה לא התפקיד שלנו זה תפקיד המשטרה והיא לא... לא נעשה התפקיד הזה. הם לא ביצעו את תפקידם לבדוק את הראיות שהושארו בזירה. מאות ראיות, ואני לא מגזימה תבדקו אותי, לא נבדקו די אן איי לא נבדקו שערות שהיו בכל הזירה מפוזרות.
אולגה זדורוב: שיקרו לו במתכוון וניצלו את תמימותו. הם הסבירו לו היכן התרחש הרצח, כיצד הוא יצא מתא השירותים. במילים אחרות חוקרי המשטרה סיפרו לרומן איך ביצע רצח.
קריאות בהפגנה: "הם פושעים! הם פושעים!"
אולגה זדורוב: באותו תא שירותים תם ונשלם הקייס נגד רומן. גם בפרקליטות יודעים את זה אך הם נצמדים לאגדה שסותרת את המדע כדי להגן על הפושעים האמיתיים.
קריאות בהפגנה: "מי הפושעים האמיתיים?!"
אולגה זדורוב: אני לא הגעתי לכאן הערב כדי לשכנע את המשוכנעים אני כאן כדי לדבר בשמו של רומן ולצעוק למען חפותו.
קריאות בהפגנה: על פי סדר הדין הפלילי חשוד בוודאי ובוודאי ברצח צריך להיחקר מרגע שרגלו דורכת בתחנת המשטרה בשפת האם שלו. מה עשו חוקרי הפרשה? חקרו אותו כשהשפה שלו אפשר להגיד במקרה הזה העברית שלו עילגת חלק מהמילים הוא לא הבין אותן בעצם לאשורן וחלק מהמילים הוא הבין אותן כך שהן התפרשו אצלו הפוך.
חיים סודובסקי: המדובב מסביר לו, מכופף ידיים מכופף רגליים ועושה לו ככה, אחר כך הוא הולך אחורה וממשיך ומסביר תסתכלו ביוטיוב אתם תראו את ההילוך האיטי לא צריך להסביר לכם אתם תראו לבד. המדובב ממשיך ומסביר. ובסוף עוד רומן שואל זה בסדר? ככה זה ככה זה? בסדר? המדובב אומר לו "כן". יש לנו פרטים מוכמנים אבל מסתבר שאת כל הפרטים המוכמנים, את כולם אנחנו מצאנו איך? איך? החוקרים והמדובב נותנים לו את הפרטים המוכמנים. איך הם נותנים לו? או שאומרים לו או שרומזים לו או שמראים לו. את כל הפרטים המוכמנים.
אלכס פלג: היד השמאלית של תאיר חתוכה בעומד של שלוש וחצי סנטימטר, זדורוב לא ידע על זה כלום, לא מזכיר את זה. דפיקות בראש מאחורה, שהתגלו במכון הפתולוגי, אבל התגלית הזאת הגיעה למשטרה רק לאחר השחזור לכן הוא לא יכל לשחזר את זה. איפה הנחת את הגופה? הוא מניח אותה על הריצפה, היא הונחה על האסלה. יש עקבות נעליים בדם על האסלה, על הניאגרה, שהמשטרה מסכימה איתי שזה לא עקבות נעליו של זדורוב, אז לכל הרוחות- של מי זה?!
חיים סודובסקי: אנחנו מאמינים בבית המשפט אבל בית המשפט לא יכול לפסוק דין צדק אם הוא דן בראיות בדויות!
משה פייגלין: בסופו של דבר זו מערכת שבוחרת את עצמה, זאת מערכת שמשבטת את עצמה. והמשמעות של הדבר הזה היא שהמערכת הזו לא חייבת לכן שום דבר. זו מערכת סגורה, גם מערכת בתי המשפט וגם הפרקליטות וגם חוקרי המשטרה כל המערכת הזאת בסופו של דבר זאת מערכת במעגל סגור. שבסופו של דבר מחויבת אך ורק לעצמה. אגב גם התקשורת גם התקשורת בסופו של דבר משתפת פעולה עם העניין הזה, בשום אופן לא תמצאו את התקשורת תוקפת את בית המשפט העליון על הנקודה שאני עכשיו מדבר עליה.
רפי רותם: ככה זה עובד, הממסד בכללותו הוא ממסד שמסרב להודות בטעויות שלו הממסד שומר על עצמו, אחד שומר על השני שם. כולם גם שופטים גם פרקליטים גם משטרה גם רשות המיסים וגם מבקר המדינה כולם יודעים על פשעים שקשורים לכל מיני גופים מטונפים בתוך המדינה הזאת ולא עושים דבר.
מוטי לייב: חברים, עשרות אלפי אנשים נמצאים פה בכלא, כולל רומן זדורוב, שלא צריכים להיות בפנים ואנחנו נמשיך לצעוק "כולנו רומן זדורוב".
קריאות בהפגנה: "העם דורש צדק לזדורוב! העם דורש צדק לזדורוב!"

סוף תמלול הכתבה: העם דורש צדק לזדורוב

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס