תמלול הכתבה: בג"צ הוא דאעש?

מיכאל בן ארי: המסתננים זה דאעש! המסתננים זה דאעש!
מאי גולן: אנחנו אסירים, אותנו רוצחים.
קריינות: לבושים בסרבלים כתומים כשל קורבנות דאעש, צעדו פעיליהם של מאי גולן וברוך מרזל ב"מצעד הקורבנות" בגינת לוינסקי. הקורבנות הם פעילי הימין, המקרבן - בג"צ.
מיכאל בן ארי: המדינה רצתה לעשות החזרה חמה, אמרו להם שזה לא חוקי, עשו חוק ואמרו להם "לא חוקי", תיקנו את החוק ואמרו להם זה לא חוקי. מי פה המנהל של המדינה? מי פה הריבון? החבורה של החברה הבוגדים האלה שרוצים לתקוע סכין בגב של כולנו. (בוז!!!) לתושבים האומללים כאן באנו לומר: "לא נהיה קורבנות בגץ, לא נהיה קורבנות בגץ! לא נהיה קורבנות בגץ!"
קריינות: אז מדוע המפגינים הגיעו דווקא לדרום תל אביב במקום לבית המשפט בירושלים? אולי כדי להמשיך את ההסתה נגד מבקשי המקלט. מולם התייצבו פעילי שמאל בקריאות המקשרות בין הסתה נגד מבקשי מקלט להסתה נגד הקהילה הגאה.
ספיר סלוצקר עמראן: הופה! כל הגזענים באו! כל ההומופובים באו! באו להסית ובאו להתסיס ובאו לעשות בלאגן, והיום בערב הם לא ישארו לגור פה, הם ילכו לקריית ארבע והם ילכו לחברון. הם לא יחוו את החיים פה, הם לא יצטרכו להתמודד עם מה שקורה פה.
קריאות: עם ישראל חי! עם ישראל, עם ישראל, עם ישראל חי!
קריאות: כהנא מת! כהנא מת! כהנא מת! כהנא מת!
פעיל ימין: פליטים לאריתריאה ושמאלנים לסוריה! שם יחבקו לכם את הצוואר, דאעש. אני מבטיח לכם שכשדאעש יגיעו לפה אתם הראשונים שהם ישחטו אותם, אתם הראשונים שהם ישחטו אותם.
ספיר סלוצקר עמראן: ברוך מרזל הכנו את זה במיוחד בשבילך, הלכתי לחנות של השקל וקנינו לך פרס, מדליה וגביע שיהיה שלך, הומופוב גזען מספר אחד במדינה. מסית מספר אחד. כמה קורבנות יש לך על הידיים ברוך מרזל? כמה דם על הידיים יש לך?
קריאות: הומופוביה גזענות זו אותה האלימות!

סוף תמלול הכתבה: בג"צ הוא דאעש?

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס