תמלול הכתבה: דרום תל אביב נגד הגירוש

קריאות בהפגנה: או גירוש או קלבוש!
שולה קשת: אנחנו דורשות פתרונות אנושיים, כלפי כלל האוכלוסיות פה בדרום תל אביב. אז קודם כל המשפחות הישראליות, אנחנו דוחות מכל וכל את הכינוי פולשים, או את התהליך של הג'נטריפיקציה, שמביא לפה אוכלוסיה חזקה, כביכול להציל את השכונות. לא! המדינה הרסה את דרום תל אביב, המדינה היום לא תיקח את הבתים שלנו!
דג'ן ברהאנה מנגשה: המדינה היום עומדת לגרש אותנו למדינה שלישית. זה לא באמת מדינה שלישית, זו סכנת חיים ומוות לבן אדם. ואני אומר לכם: אני לא הייתי רוצה לחיות במדינה הזאת, כשקוראים לי סרטן, וכל מני מחלות מהממשלה. אבל אין לי ברירה, ואני תמיד אשאר כאן. אני איתכם, ואתם איתנו, תודה רבה לכם.
שולה קשת: אנחנו נשאר כאן ולא נצא, ואנחנו נלחם בחירוף נפש גם נגד הגירוש של מבקשי המקלט. המדינה צריכה לבדוק מי פליט ומי לא פליט, ולא להתייחס לבני אדם כאילו הם סחורה, מייבאים מייצאים, מה קורה פה?
קריינות: תושבים ותיקים, פעילים ומבקשי מקלט, תלו עשרות שלטים ברחבי העיר נגד הגירוש של כלל האוכלוסיות מדרום תל אביב על ידי המדינה, בין אם הם קורבנות הג'נטריפיקציה, הפליטים מאפריקה או תושבי גבעת עמל.
שולה קשת: דרום תל אביב נגד הגירוש, נגד הגירוש של כולנו! אנחנו לרשויות שוות כקליפת השום, אבל הקרקע פה בשכונות דרום תל אביב שווה מיליארדים. ואנחנו באות במאבק חד משמעי: לא לגירוש! לא לגירוש! לא לגירוש! אנחנו דורשות פתרונות אנושיים!

סוף תמלול הכתבה: דרום תל אביב נגד הגירוש

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס