תמלול הכתבה: המחאה חוזרת?

קריאות מפגינים: או אה מי זה בא! מדינת הרווחה! או אה מי זה בא!
מדינת הרווחה! די נמאס תרימו את הגז!
העם דורש צדק חברתי! העם דורש!

קריינות: האוהלים חוזרים. יומיים לאחר חזרתה של מחאת הדיור, הוקרן במתחם בשידור חי נאום נתניהו מהקונגרס האמריקני.
אורן פסטרנק: כל מי שמצטרף יכול לקחת רעשן, כל פעם שראש הממשלה אומר את המילה איראן אנחנו עושים ברעשן.
בזמן שראש הממשלה נמצא בוושינגטון, באמריקה עם הקוקטיילים והעניבות, מדבר על איראן אנחנו מתעסקים בחיים עצמם. הוא אמר בשבוע שעבר שהוא מפריד את הנושא של יוקר המחייה וקורא לזה קודם כל החיים לפני יוקר. לא זה הולך ביחד. המטרה של כולנו פה להגיד חבר'ה אנחנו לא מורידים את זה מסדר היום, לא רק בבחירות אבל במיוחד שבועיים לפני הבחירות.
שי כהן: בתקופה כזו של בחירות והרכבת ממשלה חדשה השילוב הזה מהווה הזדמנות אולי להשיג שנויים גדולים יותר במאמץ קטן פחות.
נאור נרקיס: 87% מהאזרחים בערך תמכו במחאה החברתית אבל היא לא תורגמה במדינה מספקת לכוח פוליטי. מסוכן מאוד שיהיה מתח כל כך גדול בין מה שאנשים מרגישים לבין הראי של זה בכנסת. אם הכנסת לא מייצגת את הרצונות של האזרחים יש בעיה מאוד גדולה.
אורן פסטרנק: אני מקווה שהממשלה תשנה את המדיניות ואני מקווה שראש הממשלה הנוכחי גם יוחלף ב-17 למארס. אני אומר את זה בצורה ברורה, מי שאחראי שש שנים למשבר הזה צריך לשלם את המחיר.
מיכאל ראשוני: מאות מיליארדי שקלים ל-400,00 איש ואין כזו המצאה גושי התנחלויות זו המצאה של הימין ההזוי. אנחנו חיים בלי אופוזיציה וזו בושה הרבה יותר גדולה. אני רוצה בהפוך על הפוך שדווקא הימין יעלה, בהפוך על הפוך, כי רק אז אנחנו נחטוף את הנבוט שאנחנו ממש ממש כל כך התחננו לפניו שגם מגיע לנו, אין עונש שלא מגיע לנו, על כל המצוקות שעשינו ועל כל העיוורון שעשינו.

סוף תמלול הכתבה: המחאה חוזרת?

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס