תמלול הכתבה: קמפיין הטלוויזיה החברתית

זה כבר לא סוד שבמקום חדשות אנחנו קוראים ורואים רק מה שעובר את מסננת הרייטינג. תכני האקטואליה בתקשורת המרכזית רוויים בתוכן שיווקי ובפרסומות ומוטים לטובת בעלי אינטרסים.

התקשורת כבר מזמן אינה כלב השמירה של הדמוקרטיה, אלא כלב השמירה של הרייטינג.

בנקודה זו, אנחנו נכנסנו לתמונה, וכבר לפני מספר שנים הצענו טלוויזיה עצמאית ואיכותית באינטרנט - "הטלוויזיה החברתית" - טלוויזיה שיש בה ייצוג הולם לנשים ולגברים, סוגיות חברתיות בניגוד לשיח מיליטריסטי, שמבוסס על הפחדה ובמה לאזרחים מקבוצות שונות בחברה ולא לפרשנים שיפרשו אותם.

(גיא לרר:) "הטלוויזיה החברתית, דיברנו עליה בעבר, גוף מאוד חשוב שפתח מהדורת חדשות משלו באינטרנט שהאמירה היא חד וחלק ברורה, והיא האשמה כלפינו, האנשים שיושבים בכלי התקשורת המסורתיים.

מאחורינו 1,500 כתבות ווידיאו ומהדורות אולפן ואתנו עשרות אלפי צרכני תקשורת נאמנים, שצופים בנו מידי שבוע באתר האינטרנט, בפייסבוק, ביוטיוב, או בשידור מחזורי בטלוויזיה. גם בחו"ל צופים בנו ומאות מהכתבות תורגמו לאנגלית ומופצות ברשת.

זה האתר שלנו. כל כתבה משויכת לערוץ, לרשימת נושאים ומכילה תגיות. התכנים מחולקים לסדרות ויש מערכת חיפוש מתקדמת.

בכל הכתבות יש כתוביות, כדי להנגישן לכבדי שמיעה, לצד תמלול מלא.

עם ההצלחה הזו אנו רוצים לפרוץ קדימה ולהפוך לאתר חדשות יומי, דבר שמחייב את שדרוג האתר שלנו, שתוכנן במקור לתכני ווידיאו בלבד.

זה הרגע שאנו מבקשים את תמיכתכם כדי שנוכל להפוך מאתר ווידיאו לאתר חדשות יומי, שמזרים ידיעות חדשותיות כתובות.

את הסקיצות הגרפיות כבר הכנו - הנה!

באתר המחודש יהיה לנו דבר מערכת יומי עם אמירה נוקבת על סדר היום, עדכוני חדשות שוטפים, שיגיעו מפעילי שטח ומארגונים, ויהיו גם עדכוני חדשות מאתרי תקשורת עצמאיים אחרים.

האתר יעבור מתיחת פנים עיצובית, ויותאם לצפייה גם במכשירים ניידים.

אחרי השדרוג, יהיה בישראל, סוף סוף, אתר חדשות מקצועי ועצמאי, שסדר יומו לא נקבע על פי שיקולי רייטינג. אתר חדשות שמהווה במה לארגוני החברה האזרחית ובית לצרכני התקשורת שאמרו מזמן - "די לערוצי התקשורת המסחריים".

יחד אתכם נוכל להגשים זאת עוד בתחילת השנה. היו נדיבים ובנוסף סייעו בהפצת דף הקמפיין בתוספת מילים אישיות משלכם.

מצדנו, כבר הוכחנו שאנו מקצועיים, ביקורתיים, נשכניים, וגם בעלי יכולת שרידות ויציבות. כל זאת מבלי לשלב תוכן שיווקי ומבלי שתהיה לנו באתר ולו פרסומת אחת. אין בעלי הון שמממנים אותנו ואין תמיכה מהמדינה, אך תמיכתכם נחוצה לנו מאוד.

תודה.

 

סוף תמלול הכתבה: קמפיין הטלוויזיה החברתית

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס