תמלול הכתבה: טראמפ חייב ללכת

קריאות בהפגנה: לא לשנאה, לא לפחד, דונלד טראמפ לא רצוי כאן!
נאום בהפגנה: זה שטראמפ אומר "לא לשינויי אקלים", אין דבר כזה, חברים, זו האמת המרה ואנחנו נתמודד איתה ונגיד "אנחנו הכוח, אנחנו העם".
אלי: ארה"ב חתומה על הסכם פריז שקורא להפחית מתאן בצורה דרסטית ולשמור על האקלים. יש פה עצומה שחתמו עליה מאות אנשים ואנחנו מחייבים אותם לעמוד בהתחייבויות שלהם.
קריאות בהפגנה: טראמפ, לך הביתה!
סלאם עמל: מה הוא מביא איתו לכאן? הוא לא מביא שלום, הוא רק מביא מלחמה, עסקאות נשק וכל מיני דברים כאלה. אז אני נגד.
עאידה תומא סלימאן: אני חושבת שזה ביקור מאוד מסוכן שלצערי הרב ינצל אותו טראמפ כדי ללחוץ לכיוון של עסקה, כמו שהוא קרא לה. עסקה שעלולה להמיט אסון, גם על העם הפלסטיני אבל באופן כללי על אופק של פתרון באיזור.
נאום בהפגנה: אנחנו עומדות כאן היום ואנחנו מתנגדות. אנחנו אומרות לא למדיניות פוגענית ומלאת שנאה. אנחנו עומד ים כאן כדי להגן על כדור הארץ, ועל חברינו, אמריקאים וישראלים.
קריאות בהפגנה: ופלסטינים! ופלסטינים!
ליז מנצ'סטר: מה שהוא (טראמפ) מסמל זה סוג של פאשיזם. הוא מיזוגן, הוא גזען, הוא איסלאמופוב. וזה עומד בניגוד למה שאני רואה כחירות אמיתית. ואני תומכת במטרה של פלסטינים בישראל ופלסטינים בגדה המערבית הכבושה, בגלל שאני תומכת בחירות לכל העמים – ישראלים, יהודים, פלסטינים, מוסלמים, ערבים, לא משנה מה הם. זו הסיבה שאני מתנגדת לדונלד טראמפ וזו הסיבה שאני תומכת בפלסטינים כאן ובכל רחבי העולם.
עאידה תומא סלימאן: טראמפ הוא לא רק טראמפ. נכון, הוא בעצמו מוביל מדיניות מאוד גזענית, מאוד ימנית, אבל גם האדמיניסטרציה שמסביבו, הנהלת הבית הלבן, המנהיגות בארה"ב, לצערי אף פעם לא היתה אובייקטיבית בעניין של המזרח התיכון, וכנראה אף פעם לא תהיה, כי האינטרסים שלה מובילים אותה ליחסים מאוד אסטרטגיים עם ממשלת ישראל שהיא בימין, שהיא רוצה המשך כיבוש, שהיא לא רוצה פתרון.
קריאות בהפגנה: ארה"ב, את לא רואה? פצצות לא יביאו דמוקרטיה
קריאות בהפגנה: דונלד טראמפ חייב ללכת!
אלי: מצטער אם אני מקלקל למישהו את החגיגה, אבל המלך עירום. טראמפ שמגיע לפה עושים לו כבוד. על מה? כרגע אין מה לכבד, לא את שגרירות ארה"ב ולא את נשיא ארה"ב
קריאות בהפגנה: דונלד טראמפ חייב ללכת!

סוף תמלול הכתבה: טראמפ חייב ללכת
 
 

הוספת תגובה לכתבה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס