תמלול הכתבה: לא מוותרים על ירושלים – צועדים נגד הכיבוש

איתמר אבנרי: הגענו לכאן היום דווקא לירושלים כדי להגיד הגיע הזמן לשלם, בימין מספרים לנו על איחוד ירושלים, אבל אנחנו יודעים שזה שקר, זה לא איחוד, זה כיבוש.
יותם יעקובא: מבחינתנו הנורמלי הוא לא נורמלי, 50 שנה שישראל שולטת על 2.8 מיליון פלסטינים בשטחים. זה לא נורמלי וזה כבר לא מצב זמני, צריך למצוא פתרון קבע, ברור, מסודר כדי שאנחנו נוכל לחיות, ערבים ויהודים, כשכנים בדו קיום.
ג'דה לרז'בי: לא רוצים בעיות ולא רוצים שמישהו ימות, לא מהיהודים ולא מהערבים. אנחנו רוצים שלום רק רוצים שלום.
רמי אלחנן: הגיע הזמן אחרי 50 שנה לסיים את הכיבוש, לא? במיוחד אנחנו שאיבדנו את הילדים שלנו בסכסוך האין סופי הזה אנחנו פה להרים את הקול שלנו. די, נמאס כבר.
קריאות בהפגנה:
די להרג די לשכול -השלום שווה הכל.
נאור קפון: יש פה ממשלה שמשרתת לא את האינטרסים שלנו, לא ישראלים ולא פלסטינים משרתת את האינטרסים של הטייקונים ושל מדיניות ההתנחלויות ומדיניות הכיבוש. ממשלת ימין קיצונית ואנחנו צריכים להיאבק ביחד כנגדה.
דב חנין: אני חושב שדווקא ברגע הזה, צריך להעביר לציבור בארץ הזאת. גם לישראלים וגם לפלסטינים. שאנחנו חייבים בעצמנו לייצר את התקווה, צריך לצאת לרחוב להפגין, לדרוש שלום, להסביר שאנחנו לא מוכנים להמשיך לחיות במציאות של כיבוש, של מעגל דמים, של אסון לשני העמים שלנו. 
יולי נובק: חאלס עם 'רק לא ביבי', כי יאיר (לפיד) ממש לא שונה ממנו. חיבור מאבקים הוא התקווה שלנו והוא מה שיביא לקריסה של הממשל.
עאידה תומא סלימאן: יש לנו אמירה מאוד ברורה להגיד אנחנו נעמוד איתנים, כי המחיר ואנחנו יודעים שיש מחיר, אנחנו יודעות שיש מחיר לעמידה הזו שלנו ואנחנו מוכנות ומוכנים לשלם את המחיר למען שלום. הרי ממילא, ממילא משלמים מחיר.
איתמר אבנרי: כי איפה שיש מאבק, יש גם תקווה.

סוף תמלול הכתבה: לא מוותרים על ירושלים – צועדים נגד הכיבוש
 
 

הוספת תגובה לכתבה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס