הוספת תגובה לכתבה

לכתבה זו 6 תגובות באתר

 1. מנשה 9 במאי, 2008  בשעה 13:10

  הם בסוף יגנבו לנו את המדינה כי אנחנו חיים בסרט. צריך להתעורר ולטפל בהם ביד קשה כי ערבי לא מכבד דמוקרטיה .הם רגילים למשטרים דיקטטורים . עכשיו אני מבין למה במדינות ערב אין דמוקרטיה

 2. סתם יהודי 9 במאי, 2008  בשעה 15:39

  נו, באמת.
  חשבתי שאתם אמורים להיות טלויזיה שמביאה את שני הצדדים ולא רק צד אחד (סליחה כנראה שטעיתי).
  כן, במלחמת השחרור (או הנקבה) היו פעולות שבוצעו על ידי היהודים שלא צריך להתגהות בהן. ונכון, היהודים הם לא תלית שכולה תכלת.
  אבל, לבוא ולהגיד שהיהודים היו לא בסדר כלפי ציבור הערבים המסכן שישב בפלסטין זה פשוט שקר.

  מה קרא לישובי גוש עציון במלחמת השחרור? לא. הערבים לא גרשו משם אף אחד. הם רצחו את כל מי שהחזיק נשק (גם אחרי שהם נכנעו) ואז לקחו את השאר בשבי.
  אני לא יודע אם שמתם לב, אבל הרבה כפרים וערים ערביות נשארו בתחומי מדינת ישראל אחרי מלחמת השחרור. כמה כפרים יהודים נשארו בשטחי פלסטין שהייתה אמורה לקום?
  אותם ערבים מסכנים שהיהודים הרעים גרשו הם אותם אלו שהתחילו בפראות לאחר הכרזת האו"ם על חלוקת ארץ ישראל. למה הם לא הקימו את המדינה שהם כ"כ רצו?

  ולסיום סיפור:
  כשצבא ישראל החדש כבש (או שחרר, תלוי את מי שואלים) את נצרת, נפגשו מנהיגי העיר עם מפקד הכוח ושאלו אותו מה יעשה בלוחמיהם שנכנעו ובמקומות הקדושים. מפקד הכוח אמר "לא נעשה לכם שום דבר שאתם לא הייתם עושים לנו אם המצב היה הפוך". חצי ממנהיגי העיר התעלפו והיו זקוקים לטיפול רפואי.
  ממש מפתיע שערבים ברחו מערים שנכבשו ע"י היהודים…

  שבת שלום, ויום עצמאות שמח.

 3. אזרחית ישראלית 10 ביוני, 2008  בשעה 18:02

  תודה, סרט מצוין.

 4. אזרחית ישראלית 10 ביוני, 2008  בשעה 18:07

  תודה, סרט מצוין ונוגע ללב. חבל שהמדינה היהודית, ישראל, לא נוסדה על בסיס של הסכמה הדדית בין הישראלים והפלסטינים. וזו התוצאה – הרס והרג, לשני הצדדים.

 5. רבקה איזנשטט קיש 27 ביולי, 2008  בשעה 19:04

  "לא נוצרה על בסיס הסכמה" ??? לא שמעת שישראל הוקמה על כ-10% ממה שהובטח בהצהרת בלפור? לא שמעת שהערבים (אז לא חלמו עוד על אומה פלסתינית) שמעולם לפני כן לא תבעו מדינה קיבלו את ירדן שגדולה פי 5 ממדינת ישראל, מאוכלסת ע"י רוב פלסתיני ועם אוכלוסיה קטנה מזו של מדינת ישראל? על כל זה לא שמעת? לא שמעת שביום בו הוכרזה מדינת ישראל בהצבעה חוקית באומות המאוחדות כאשר הערבים מקבלים את רוב שטחי פלסתין, בו ביום בחרו הפלסתינים המסכנים בעזרת 7 מדינות ערביות לתקוף את מדינת הפליטים במטרה אחת מוצהרת להשמידה? על זה לא שמעת?יזה מין אזרחית את ? (ואולי אינך?) שאינה יודעת דבר וחצי דבר על ההסטוריה של המדינה שלה?
  ולידיעתך : כל ידיעותי של מה שראיתי וחויתי בעצמי ולא רק מספרים או עיתונים. אז לפני שאת נהנית מהתענוג המפוקפק והמפונק של להצטרף לשונאי ישראל ולהכפיש את ישראל כדאי שתפתחי איזה ספר היסטוריה , נכון, זה לא יתן לך את הסיכוי הקל להיות חביבת שונאינו אבל זה יקדם אותך במקצת להיות אדם קצת יותר מוסרי.

 6. מייק 8 בספטמבר, 2008  בשעה 7:08

  אתם גייס חמישי מקומכם בארצות ערב

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס