תמלול הכתבה: הם מגרשים גם ילדים

נוח פלאגאנס: אני כן חושש מהגירוש כי אם אני אלך לפיליפינים אני לא יודע מה קורה שמה ואני לא יודע את השפה.
מאריה סואריז: אני מאוד עצובה , בכל יום יש לנו פחד בלב, אנחנו לא מסוגלים לישון בלילות, מתקשים ללכת לעבודה בראש שקט.
תומר הילאריו: אני רוצה להישאר כאן כי, בניתי כאן את החיים שלי והחברים שלי כאן ובפיליפינים אין לי שום חבר ואני לא מכיר שם אף אחד.
מאירון סואריז: אני אוהב את ישראל, רוצה להיות בצבא ורוצה לשמור על ישראל.
אובלי פי אונג: אני חושבת שזה לא נכון שמנסים לגרש אותנו, כי אנחנו כולנו ישראלים, מי שחי כאן, מי שנולד כאן, ומי שמדבר עברית אז הוא ישראלי.
ערן: אני חושב שזה חוסר הומאניות לגרש ילדים שנולדו וגדלו פה, והם חברים של הילדים מגיל  הגן.
עידית קפלן: אני לא רואה דרך אחרת, הם חייבים להישאר פה, חייבים למצוא את הדרך. איך אפשר לשלוח את הילדים המדהימים האלה מפה.
מיכל רוזין: אנחנו צריכים את עובדות הסיעוד האלה. צריכים אותם הקשישים והאנשים הסיעודיים במצב הכי הכי קשה. בטח ובטח אלה שנמצאות פה הרבה שנים שמכירות את ההוויה הישראלית, את השפה העברית אין ספק שצריך אותם. לגרש אותם רק בגלל שיש להם ילדים, אני חושבת שזו טעות מרה.
ברק וויס: מדינת ישראל מתנהגת בצורה שהיא ערלת לב ושוכחת שהיינו פליטים בעצמנו. ואנשים מגיעים לפה מנסיבות קשות, אנחנו רוצים לקבל אותם ואנחנו יכולים לקבל אותם.
תלמידות מתיכון הגימנסיה, ת"א: עשינו הפגנה ואנחנו רוצים לעשות כמה שיותר הפגנות. כמה שיותר גם... אנחנו גם שולחים מכתבים לחברי כנסת ואנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים לעשות בשביל לעזור.
מיכל רוזין: בגלל שאנחנו בתוך מערכת בחירות, זה יכול ללכת לשני קצוות, או באמת ניסיון של שר הפנים להוכיח כמה הוא נוקשה כלפי האוכלוסייה  הזרה. מצד שני אני מקווה ומקווה שהאנושיות וההומאניות תתגלה והוא יגיד אוקי אני משאיר אותם נותן להם להישאר ויפתח באיזשהו הליך באמת הומניטארי ונכון.

סוף תמלול הכתבה: הם מגרשים גם ילדים

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס