תמלול הכתבה: חלא טאהא מג'לג'וליה

קוראים לי חלא טאהא, מהכפר ג'לג'וליה ואני לומדת בתיכון בית החינוך. אני בת 15, אהיה בת 16 בעוד חודשיים. כל חיי אני אוהבת לעזור לאנשים ואני מחפשת את המקום החברתי של דיבור עם אנשים, אני אוהבת לשבת עם אנשים במשך שעות ולהבין מה קורה איתם.
כמובן שבחברה שלנו יש הרבה בעיות שקורות, וממשיכות להתרחש. אז אני, העבודה שלי כאדם שחי בכפר הזה והצעירים היום, אם לא אתייחס לדברים האלה, אף אחד אחר לא יתייחס אליהם.
אני אוהבת לקרוא ספרים אני אוהבת לשחק במחשב ואני אוהבת לצאת למקומות בטבע. כי יש לי אהבה מיוחדת לחיות (אני גם צמחונית) והדברים האלה מאד חשובים לי, והחיות אצלי זה הדבר הראשון שמעניין אותי אחרי הלימודים. אין הרבה צמחונים אצלנו בכפר, אחוז קטן מאד, מי שאני מכירה הם מעטים מאד ואני תומכת בהם והם גם תומכים בי.
אני השתתפתי בפעילויות עם יהודים בגיל שלי ואני תמיד אוהבת את הפעילויות האלה כי הדו-קיום הוא בסופו של דבר עניין חשוב עבורי, כמישהי שגרה במדינה הזאת. ואני אומרת להם (ליהודים), שאני רוצה להכיר אותם יותר, כי כך או כך, אני אחיה את כל שנות חיי איתם עד הסוף, אז אני מעדיפה שזה יהיה כמובן בדרך האהבה והשוויון וכל הדברים האלה, והשלום הכי חשוב כמובן.

סוף תמלול הכתבה: חלא טאהא מג'לג'וליה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס