תמלול הכתבה: גאווה 2014 – בגוף ראשון

אלון סברוני: אני מאושר שאני חווה את הדבר הזה, זה התקדמות אדירה לישראל לראות שיש כזה מצעד פה בישראל, כי אנחנו בעצם מדינה די דתית. אז לא חשבו על הדברים האלה ואני בתוכי הייתי כבר אז אדם חופשי מאוד ונפגשתי עם אנשים בארץ שהם אנשים חופשיים, וזה היה רק אך טבעי שבסופו של דבר זה יקרה.

אירית מור: הבן שלי התבגר בגלל התמיכה של ההורים והסביבה, התבגר יפה היום בן 23 היה לו הרבה יותר קל. כשיש תמיכה הדברים נראים אחרת, הרבה יותר פשוט וקל.

חאלד עלקם: זה תחושה קשה כי בכלל להיות הומו ערבי ממזרח ירושלים, זו תחושה קשה, זה מסוכן. רוב של הקהילה הערבייה הגאה היא מוסתרת ולא מדברים על זה כי רוב האנשים היה מקרים להתיר את דמם.
דרור שחר: כיף בלתי רגיל שיש לנו יום כזה. אנחנו יצאנו מהארון, נפלא חופש, אהבה, הכל בוורוד, הכל בצבעים, אין יותר טוב מזה.

שיר כהן: בעיני כל החברה שלנו מקדשת את הנעורים, זה לא עניין רק של הקהילה של הגייז ולהתבגר זה טוב אם אתה שלם עם עצמך, זה לא קשור בין כמה אתה.

שחף טאבוש: אני חושבת שאין מספיק הערכה לאנשים מבוגרים, אנשים בעלי יותר ניסיון מאיתנו שצברו יותר ידע בחיים שלהם. אני חושבת שהם לא מפסיק מוערכים וזה ממש עצוב. אני חושבת שצריך לתת להם יותר מקום, יותר לכבד אותם, לעשות יותר פעילויות בשבילם.

שני: אני חושבת שאלף כל זה מאוד חשוב ולהנחיל לדורות הבאים יותר מודעות ממש שהיו בשנים קודמות. ואני חושבת שכדאי להמשיך כדי שלא יהיו מצבים כמו שעד עכשיו, 2014, יש מצבים שאנשים עדין לא יודעים מה זה קוקסינלית מה זה טרנסית, מה זה כל מיני דברים שעדין אנשים נתקלים בהם. אז אני מאוד חושבת שלהמשך הדורות זה מאוד חשוב.

דוד טאבוש: שמים יותר מידי דגש על החיצוניות, על המראה, על איך שאתה ואני חושב שיותר חשוב להתעסק במה שנמצא בפנים. וזהו שכולנו בני אדם ופחות להתעסק בנושא הזה ויותר להתעסק במה שיותר חשוב בחיים.

דין אשכולי: להתגבר בקהילה הלהט "בית זה די נורא. יש אפקטים מאוד מאוד קשים של אידאל היופי, של אנשים שמרגישים שהם בשוק בשר ובעיקר זה מסיט את שומת הלב משוויון ערך האדם, משוויון בין אנשים.

סהר מלכה: אני אומרת שזה לא בושה להיות גאה וכל בן אדם שהוא כזה הוא לא צריך להתבייש בעצמו, גם כשהוא מבוגר.

ליה גלדקי: עוד 30 שנה אני אבוא ואחגוג פה בדיוק כמו עכשיו. לכל החיים!

סוף תמלול הכתבה: גאווה 2014 – בגוף ראשון

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס