תמלול הכתבה: בסולידריות עם חאן אל אח'מר

קריאות בהפגנה: חאן אל אח'מר אל יאוש, עוד נגמור עם הכיבוש! 
נינה: בחאן-אל אחמר יש ילדים שלהם לא ברור מה יהיה שנה הבאה, והאם הם בכלל יעלו כיתה בשנה הבאה. כי ממשלת ישראל החליטה להרחיב את כפר אדומים דווקא על בית הספר שלהם.
תולי פלינט: בתור אחד שהשתתף בהריסת בתים בעבר, בתור מ"פ בגולני אני מכיר את הסבל ואת הכאב שאנחנו גורמים עכשיו לתושבי חאן אל אחמר. ב-48' תושבי חאן אל אחמר ברחו והתיישבו בכל מיני מקומות עד שב-53' מצאו מקום בירידות בין ירושלים ליריחו. ב-67' הגענו ודפקנו אצלם בדלת שוב, ואז הקמנו את מעלה אדומים וכפר אדומים וכל ההתנחלויות הבלתי חוקיות. ואז הקמנו את גדר ההפרדה שגרמה להם ללכת 15 ק"מ לבית ספר.
יעלה רענן: גירוש חן-אלאחמר זה חלק מהתהליך, נסלק אותם, נזיז אותם, נרכז אותם, נייצר בנטוסטאנים של פלסטינים נוכל אז לספח את השטחיםאלה לישראל, זו המטרה של המדינה שלנו.
תולי פלינט: וליברמן בעצם הסכים להרוס את הכפר ולפנות את הקהילה הזאת ולהרוס להם בית–הספר כך שבעצם, לילדים האלה לא יהיה חינוך ואם לא נתעורר, בעוד שלושה ימים לא יהיה להם בית.
קריאות בהפגנה: לא לממשלה של סיפוח!
נינה: אנחנו קוראות לכל בני ובנות הנוער שתומכים בצדק, בסוציאליזם, בשוויון, בחירות ובסיום הכיבוש להצטרף אלינו.
תולי פלינט: חמש מדינות אירופאיות שהודיעו שאם זה יקרה אז יהיו סנקציות על ישראל, והאמת מגיע לנו שיתנו עלינו סנקציות בצורה שאנחנו מתנהגים.

סוף תמלול הכתבה: בסולידריות עם חאן אל אח'מר
 
 

הוספת תגובה לכתבה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס