תמלול הכתבה: ברכות צופית גרנט למופע האני האחר 2014
צופית גרנט: ערב טוב, אני רוצה לברך את הסטודנטים של בית הספר למוזיקה רימון, את יהודה עדר, את אריאל הורביץ ואת המתמודדים בעצמם על הפרויקט הנפלא הזה של "האני האחר".
"האני האחר", מה זה ההאני האחר? האם יש משיהו שהוא באמת אני אחר? כן, מישהו שכשאני מסתכל עליו אני חושב שהוא אחר ומי חושב שמישהו הוא אחר? מי שלוקה בסטיגמה הזו, מי שמאמין שמי שיותר חלש ממנו או מי שיותר רגיש ממנו או מי שיותר פגיע ממנו או מי שצריך להתמודד בתקופות מסוימות אפילו עם מוזרויות התנהגויות, וזה מה שמקטין אותו, הוא בעצם האני האחר.
יש אני אחר, יש אני אחר יותר חלש כי החברה שלנו היא חברה לא מתוקנת, ומה שאתם עושים זה חלק מלתקן את החברה. אז אני אומרת כל הכבוד לסטודנטים ואני אומרת לכם שאפו ואני אומרת לכם כמי שמלווה את אנוש, שזו עמותה יוצאת דופן בתפיסת העולם השיקומית שלה, הערך המוסף שלכם ביכולת שלכם להתחבר למילים שנכתבות אולי על ידי האנשים הכי רגישים שיש. כי האני האחר כלומר אותו אדם שכתב לכם את המילים למוזיקה שאתם יצרתם, כתב את המילים מתוך תהומות שקשה להבין. מי שלא היה שם כנראה גם לא יבין. אז אני חושבת שהתפקיד שלנו בחברה הלא מתוקנת – הוא לתקן את החברה. התפקיד שלכם בתוך הפרויקט הזה הוא ללכת אתו הלאה, זה לקחת את השיר הזה אבל להמשיך לגדול אתו. לזכור שזו תחילתה של מערכת יחסים מופלאה. אתם לא פוגשים רק את מי שכתב מילים לשיר, עומד שם בן אדם שרוצה להצליח וללמוד ולהתקדם ולהיות ראוי כמו כל אחד אחר. אז אני מברכת אתכם ואני כמעט רוצה לבקש שכל אחד מכם יצטרף אלינו לאנוש. אני מודה לך יהודה עדר באופן אישי על מי שאתה, אתה איש יקר ביותר ואריאל הורוביץ מנשקת אתכם ומתנצלת מעומק הלב על הנסיבות שבגללן אני לא פה. אני מבטיחה לכם שפעם הבאה אני אסגור את זה חצי שנה מראש. ערב נהדר שיהיה לכולם.
סוף תמלול הכתבה: ברכות צופית גרנט למופע האני האחר 2014
 
 

הוספת תגובה לכתבה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס