תמלול הכתבה: כל יום קורית תאונה

מוחמד ג'יוסי: אנחנו לא יכולים להגיד שרק הפועל אחראי לתאונות העבודה. מנהלי האתר אחראים, הממשלה ומוסדותיה אחראים גם כן, אבל אנחנו נדבר על עצמנו, על התפקיד שלנו. ההבדל בין עבודה בבטחון, לעבודה מסוכנת, זו השקעה של עוד דקה או שתיים. הזמן הנוסף הזה, יכול להציל את החיים שלך.
אסף אדיב: ענף הבניה הוא ענף מסוכן קורות המון המון תאונות הסטטיסטיקה אומרת שכל יום בעצם יש תאונה גורמת או למוות או לפציעה קשה.
מחמוד אגאבריה: שמבקשים מהם ללבוש כובע או להיות עם נעליים של עבודה יש כאלה בוא נגיד שומעים אבל יש גם חלק שקשה, אין להם מודעות מספיק או לוקחים את זה לא ברצינות.
אסף אדיב: המדינה יכולה לעשות הרבה דברים שהיא לא עושה ויש מדינות שעשו את זה והורידו את שיעור התאונות בצורה דרמטית. ישראל, מספר התאונות בה הוא גבוה באופן יחסי. הבעיה העיקרית היא בעיה של רגולציה, היא בעיה של העדר פיקוח, הבעיה של העדר ענישה, של העדר הרתעה, מספר המפקחים קטן ביותר, אין בעצם שום ביקורת על תאונות שנעשות.
מחמוד אגאבריה: כמה שיתנו יותר הדרכות, כמה שיעשו יותר ביקורת על האתרים.
אסף אדיב: והמסר שעובר לקבלנים זה שאם אתה מזניח - לא נורא, לא יקרה כלום. אתה לא תפסיד הרבה. אף אחד לא רוצה שיהיה תאונות, אבל אם לא עושים פיקוח ולא עושים הקפדה ולא דואגים לדברים אז תאונות יקרו, ולצערנו כל יום קורית תאונה.

סוף תמלול הכתבה: כל יום קורית תאונה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס