תמלול הכתבה: לא מסתפקות בפירורים!

"ההסכם הוא חברתי רק שלא סופרים אותי!" "ההסכם הוא חברתי רק שלא סופרים אותי!"

נעמה לוין: מה שקורה עכשיו זה אירוע תקדימי. סולידריות בין עובדים גם עובדים סוציאליים גם פסיכולוגים גם רנטגנאים גם סטודנטים כולנו צריכים להגיד מסר ברור- אנחנו תחת מטרייה אחת, התנאים שלנו הם ביזיוניים, לא יכול להיות שיש הורדה במס חברות במיליארדי שקלים שמוכרים את הגז לטייקונים שמעלים את שכר חברי הכנסת ב1,400 שקלים ולנו נותנים רק פירורים.

"עובד קשה ולא מרוויח משהו פה מאד מסריח!"

ענבל חרמוני: אנחנו באנו להעביר מסר ברור לאוצר באנו להעביר מסר ברור בתוך הבית שלנו, בתוך ההסתדרות שאנחנו פה כדי להיאבק לשכר ראוי ומה שמשנה לנו בסופו של דבר זאת השורה התחתונה בתלוש והיכולת שלנו לפרנס את עצמנו ואת המשפחות שלנו. נגמרו הימים שמישהו עומד מעל הראש שלנו וסוגר הסכם יש פה עובדים יש פה עובדות יש להם "סיי".

סתיו רווה: אנחנו לא גומרים את החודש, כבר 13 שנים לא התעדכן השכר שלנו. עומד להיסגר הסכם שכר מביש עם תוספת מבישה לפסיכולוגים.

ירון שמואל: רנטגנאי שמרוויח 26 שקלים (לשעה) כמה יעלה לו השכר? ל28? 29? זה כלום! ההסתדרות שמה לנו מקלות בגלגלים לעובדים, היא לא נותנת לנו להפגין את הכוח שלנו.

עתליה רגב: אנחנו דורשים מההסתדרות להתעורר ולחזור לתפקידה המקורי לשרת את טובת העובדים, בייחוד את העובדים החלשים. אנחנו דורשים שקיפות ושיתוף בתהליכי קבלת החלטות. אנחנו דורשים סולידריות אותנטית וחזקה בדיוק כמו שקורה פה היום.

 

נעמה לוין: אנחנו חושבות שהשלב הבא עכשיו אחרי ההפגנה זה כינוס אסיפת חירום של עובדות מכל המקצועות השונים יחד לחשוב ולתכנן את הצעדים הבאים שלנו במשותף.

סוף תמלול הכתבה: לא מסתפקות בפירורים!

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס