תמלול הכתבה: מפלגת "התשובה"

סטודנטים: אז בואו נייצא את הגז/נזהם בלי אבחנה/כי מה שטוב בשביל תשובה/טוב בשביל המדינה
עומרי בללי: אנחנו רוצים שיצחק תשובה, בכבודו ובעצמו יקבל את התואר הרשמי של ראש הממשלה, באמת מספיק זמן אנחנו עם הפרסה הזאתי של פקידים ורגולטורים ושרים שמשחקים אותה כאילו יש להם איזושהי השפעה ואנחנו אומרים עזבו אתכם, בואו תנו לנו, תנו לתשובה להנהיג ומספיק עם העניינים האלו. מספיק עם השטויות.
אור לוסינגר: אנחנו היום מריצים את יצחק תשובה לקמפיין לראשות הממשלה, כחלק מהרצון כתא מגמה ירוקה להעלות את כל הנושא של הגז והמונופול על הגז שיש בארץ למודעות של כולם.
מקס גרובמן: יצחק תשובה ידאג לייצא את הגז המהירות האפשרית עבור הרווח המקסימלי. אנחנו ניתקע עם עתיד שחור בלי ביטחון אנרגטי. הוא ידאג להעלות את המחירים מעל המחירים המופקעים שהוא כבר מוכר את הגז בהם היום, הוא ידאג לא לבנות את התשתיות שאנו זקוקים להם והוא ידאג להמשיך לעשות קופה על כולנו ולהמשיך להיות ראש הממשלה בפועל. אז בואו נעשה את זה רשמי.
תומך במפלגת התשובה: אני מצביע כי יש כאן עניין של בחירה ישירה. למה להתעסק עם מתווכים וכל מני אנשים ביניים בכנסת, אפשר פשוט ללכת ולהצביע למי שבאמת מנהל את המדינה.
אופיר זימן: האמת שאני בבחירות הקודמות לא הצבעתי, אני לא יודע, כל הפוליטיקאים ההבטחות שלהם, אני אעשה ככה, אני אעשה ככה, נראה לי כל אחד דואג בסופו של דבר לכיסא של עצמו. פתאום אני רואה פה שתשובה רץ, והוא דואג לדבר שבאמת מעניין את כולנו, הכסף והכוח.
עומרי בללי: בעיית הדיור זו באמת בעיה שהיא מאוד קשה וכולנו מודעים למחירי הדיור הגבוהים. אז באמת אם את יודעת כאן, בגבעת עמל אנחנו התחלנו בפינוי של המשפחות, לטובת פיתרון דיור לעשירים. לפתור את בעיית הדיור של העשירים, אין סיבה שהעשירים יתבצרו להם מחוץ לתל אביב, אנחנו רוצים שהם יהיו כאן איתנו ויעזרו לנו להנהיג מדיניות טובה יותר.
סטודנטים: בואו נגזור ת'קופה/נגבה מחיר מופקע/כי מה שטוב בשביל תשובה/טוב בשביל המדינה
סטודנטים: התשובה-בראשות יצחק תשובה. נפתרים מהמתווכים, בוחרים בטייקונים
אופיר זימן: הפתק שלי בקלפי - גזל. רק יצחק תשובה

סוף תמלול הכתבה: מפלגת "התשובה"

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס