הוספת תגובה לכתבה

לכתבה זו 4 תגובות באתר

 1. יפעת 24 ביוני, 2008  בשעה 17:08

  השאלה היא במה נאשם אותו ראמי.
  הרי מה שהוא עבר הוא כאין ואכפס ביחס למה שהפלסטינים מעבירים לא רק את הישראלים השבויים אא את אחיהם הנחשדים בשת"פ.

  אם הוא עצמו חף מפשע – אז באמת זה נורא מה שעשו לו.
  אבל אם הוא אחד ששותף בצורה כלשהי למעשי רצח וזוועות אחרות – אז על מה אנחנו מדבריפ פה בדיוק?? ועל מה יש לו להתלונן?

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) 25 ביוני, 2008  בשעה 17:20

  hi ارجو ارسال شي باللغة العربية واتمنى ان ازور اسرائيل
  mazen
  hsbc bank
  amman -jordan

 3. אושי 11 באוגוסט, 2008  בשעה 12:02

  כולי ממש מלא הזדהות.הבחור היה צמא ולא קיבל קוקה קולה.יה אללללה של היהודים.
  אבל במסעדת סבארו למשל היה קולה וזה עצבן איזה ערבי מירושלים אז הוא פוצצץ אותם העלה את היהודים לשמים וזה המסכן חילק סוכריות בראמללה.בכלל.ברצנות אנשים לכו תמצאו חיים אחרים ראו מה קורה בעזה ושם לא יהודים אבל אתם לא קראים להם פשיסטים.אתם גבורים רק היכן שיש דמוקרטיה אמיתית.לדעתי למרות שאתם מיעוט מבוטל ומובטל יש להכניס את כולכם למעצר מנהלי ואת ערביי ישראל להחיל וכעט את המשטר הצבאי מפני שאין מקום לשני עמים וחיבים להצר את רגלי המפגעים כעט ובעתיד

 4. אדם 24 בפברואר, 2009  בשעה 19:39

  חיילי צה"ל לא יודעים ולא מונחים נכונה כיצד להתנהג עם עצורים, השתתפתי בעשרות מעצרים שכאלה, כל התדריכים שניתנים מדברים על איך לבצע את המעצר בצורה הטובה והיעילה ביותר, ולא ניתן ולו דגש אחד במה עושים עם אותו עציר מהרגע שעולים איתו על ה"ספארי" או הנגמ"ש עד ש"מזדכים" עליו באחת מנקודות השב"כ. מעולם גם לא יודעים מה חלקו של אותו עציר שיוצאים לתפוס – האם מדובר בילד שזרק אבנים פעיל שתלה שלט או מחבל שמרכז תא של פעילות. היחס שהחיילים נותנים במקרה הזה הוא שוויוני לכל עציר – דינו כדין מחבל שמתכנן פיגוע התאבדות.
  לדעתי האישית מעצרים כאלה חייבים להתבצע ורק בזכותם גם אתן בתל אביב ישנות בשקט! אבל
  העובדה היא שאותו בחור שמעיד כאן בסרטון מספר רק על החלק הקשה של מעצרו מהרגע שהגיע לידי הלוחמים עד שהגיע לידי גורמי השב"כ שם אני בטוח שנוהגים בעצורים בצורה מקצועית לעילא ולעילא ואם משתמשים בשיטות שנויות במחלוקת הרי שעושים זאת רק כשמדובר באיום ממשי ומיידי על שלום אזרחי המדינה.
  המסר שלי הוא שהחיילים הלוחמים שיוצאים לבצע מעצר יבינו שהמקצועיות שלהם אומרת גם לתת לעציר יחס הוגן ולא משפיל. בתור מפקד לשעבר בצהל וגם במילואים תמיד הקפדתי על כך שבזמן הובלת עצירים לא יקרה מצב כמו שתאר רמי בסרטון ולכך צריך צה"ל לחתור.
  תמשיכו לעמוד על המשמר
  בברכה

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס