תמלול הכתבה: דם אחיותינו אינו הפקר

קריאות בהפגנה: דם אחיותינו אינו הפקר!
ריקי כהן בן לולו: בממוצע נרצחות כל שנה עשרים נשים, בגלל היותן נשים והתחושה היא של הפקרות. הרצח הוא רק הקצה. כרגע, בעוד אנחנו כאן, יש מלא מלא נשים שנמצאות וחיות תחת סיכון ותחת איום ומקבלי ההחלטות אוטמים את אזניהם.
סמאח סלאימה: כל הטקסים והאזכרות צריכים לעלות מדרגה, אנחנו הבנו שדרכי נועם לא עוזרות. אני חושבת שחיי נשים הפקר ודמן מותר ואני חושבת שמישהו צריך להתעורר ולשלם מחיר על אזלת היד הזאת.
נורית חג'אג': אני רוצה פה להשמיע קול שאכפת לי מאשה שנרצחת בלוד, אכפת לי מאשה שנרצחת בתל אביב, בכל מקום בארץ. לחיות בפחד שאת יכולה להירג אני חושבת שזה משהו שלא מגיע לאף אשה בעולם.
קריאות בהפגנה: דם אחיותינו אינו הפקר!
נורית חג'אג': זה צריך להעיר את כולנו כי יש הרבה פעמים סימנים. לא תמיד זה פתאום "אה, אנחנו לא מבינים איך הוא רצח אותה". הרבה פעמים שואלים אנשים בסביבה והם אומרים "שמענו, הן התלוננו, היה שם צעקות".
יעל גרמן: צריך להבין שנשים עדיין, לדאבוני הרב, למרות כל ההישגים שלנו אנחנו עדיין נמצאים במצב שבו גם היחס של החברה, גם היחס של הגברים מביא לידי כך שקל לרצוח אותן וקל להתעלל בהן וקל לפגוע בהן מינית.
מיכל רוזין: אם זה היה לאומני, אם זה היה ערבים נגד יהודים, כל הממשלה היתה מעלה פוסטים, היתה מצייצת, היו יושבים על זה בישיבת ממשלה מחר בבוקר. ורק בנושא של אלימות כלפי נשים, פגיעה בנשים, רצח נשים, אין שום אות, הברה, מילה – כלום!

סוף תמלול הכתבה: דם אחיותינו אינו הפקר

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס