הוספת תגובה לכתבה

לכתבה זו תגובה אחת באתר

  1. נתן הורביץ 15 בנובמבר, 2012  בשעה 15:18

    הלב בוכה והנשמה נשרפת מרוב צער נוכח הזוועות האלו. אכן אחרי הכל ברור הדבר שיש התענוג הגדול למי שלא נמצא בסוג עולם הזה לשבת עם סוגריה וכוס תה רגל על רגל ולחוות דעת ולהגיד נו 'הם' המסכנים שעוד נמצאים בימי הביניים נו 'הם' נו נו. אבל >

    מי שהוא רוצה להיות עיוור ולהתענג ולרקוד על הדם שיהיה אבל מי שיש לו לב רחום באמת יודע ומבין שאלימות נמצא בכל מקום וזה פושט צורה ולובש צורה כן גם אצלינו יש יותר מהריגת אופי של איזו מישהי אם היא לא תרקוד לפי החליל של מעצבי החברה-האופנה- והפתיחות . – אם היא לא תסכים ממש ממש להיות הילדה החמודה שיודעת מקומה ומבינה מה היא צריכה לעשות כדי לענג גדולים וחזקים ממנה, והרבה מאד רציחות כבר קראו לזאתי שלא הסכימה..

    לסיכום – לי ברור עד מאד שכל הסבל של הנשים נובע מדבר אחד ופשוט שזהו גם אותה סיבה איך ולמה פרצו כסדר כאלו מלחמות נוראות אכן כי יש שני דברים שיכולים להנחות את הבן אדם או זה או זה, 1- 'החזק שורד' 2- 'האהבה מנצחת' אז בגלל שלא כולנו מלאכים ולא קשה למצוא אנשים שבלי שום סיבה הם יציקו ויצערו אז זה המצב בעולמינו שיש כמה ועוד כמה שהם החליטו להרוג את כל רגש האהבה וחמלה שלהם למען ה1 שציינתי > אבל אכן בכן הם מאד יודעים איך להלביש את זה בכל מיני צדקנות כי האנושות כולה היא באופן עקרוני רק ב 2 שציינתי ! !

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס