תמלול הכתבה: עצוב בעיצוב – שביתת מרצים במכון הטכנולוגי

אייל יבלונקו: הם לא מקבלים רצף תעסוקתי של 12 חודשים, מפטרים אותם כל כמה זמן ואין להם ביטחון תעסוקתי ברמה שאפשר להודיע להם יום לפני שמתחיל הסמסטר שביטלו להם קורס, שביטלו להם את כל הקורסים. זה פשוט כמו עובדי קבלן.
קריאות מפגינים: עצוב בעיצוב, עצוב בעיצוב, עצוב בעיצוב.
סטודנטית במכון: כבר חודש שלם אנחנו לא לומדים. כאילו עם כל הכבוד אף אחד לא מדבר איתנו, לא אומר לנו מה קורה, אין משא ומתן, אין שום דבר. זה ההשכלה שלנו, אנחנו משלמים על זה אנחנו משלמים על ימים שאנחנו לא באים. יש לנו שיעור אחד בשבוע, כאילו פשוט בושה.
אדוארד יעקובוב: אתם רוצים לקבל את הטופ שיש נכון? אני בעד לתת למרצים ביטחון תעסוקתי, אני בעד לתת תנאים ואני סיכמתי עם הות"ת אמרתי בואו נתקדם. הות"ת אמרו אין לנו בעיה, נציג שלנו מוכן להשתתף בפגישות. אני מחכה לה שאנחנו נשב ונסגור
מראיין: למה ההנהלה לדעתך לא חותמת?
יעל טופורוביץ': למה היא לא חותמת? כי אם הם יכולים לגרור את זה, למה שהם לא יגררו את זה. הם יכולים לגרום ככה לסכסוך בין הסטודנטים לבין המרצים. זה נראה לי די הפואנטה של ההנהלה, הם גם שולחים לנו איגרות בנושא, שכל הזמן המרצים מוציאים את הצד של המרצים כאלה שלא רוצים לשבת ושדורשים דרישות גבוהות מדי. שזה שקר, הם דורשים בדיוק את אותו דבר שכבר חתמו עליו בעמק יזרעאל ובשנקר ובאקדמית כבר לפני שנה. אני חושבת שכל הסטודנטים צריכים להירתם למאבק, כי אנחנו הדבר היחיד שיכול להזיז כאן, אנחנו הדבר היחיד שמזיז להנהלה. יש פה איזה 4000 סטודנטים, אם כולנו נקום ונגיד שאנחנו רוצים שהנהלה תחתום על ההסכם זה יקרה.

סוף תמלול הכתבה: עצוב בעיצוב – שביתת מרצים במכון הטכנולוגי

כתבות ווידאו חדשות מערוצי הטלוויזיה החברתית

  כתבות ווידאו שחבל לפספס