נמצאו 9 כתבות בסדרה לשבור את שוברי השתיקה?

» לכל הסדרות באתר

כנס במכון ון ליר על הקווים האדומים של הדמוקרטיה בישראל. הכינוס עסק בשורה של סוגיות יסוד, כגון ממה נובעת המתקפה על ארגוני זכויות האדם? מה אפשר ללמוד מניסיונן של מדינות אחרות שהידרדרו במדרון החלקלק של פגיעה בכללי המשחק הדמוקרטיים? ומעל לכול, על מה מעידה השתקת הדיון בדבר המשך השליטה הישראלית בשטחים שנכבשו ב–1967.

חברה     ‏1:09:03

לשבור את שוברי השתיקה – דיון בהשתתפות קהל (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 05/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הבטוי לבין הסתה לאלימות. דיון בהשתתפות הקהל בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
נושאים: 
חברה     ‏19:31

על הנאמנות והאמינות של ארגוני זכויות אדם (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 05/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הבטוי לבין הסתה לאלימות. האלה ח‘ורי–בשאראת, בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
נושאים: 
חברה     ‏17:32

תולדות התנהלות ימין קיצוני במשטר דמוקרטי (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 05/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הביטוי לבין הסתה לאלימות. פרופ‘ משה צימרמן בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
חברה     ‏16:38

המאבק נגד ארגוני זכ' אדם: מה מונח על הכף? (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 04/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הביטוי לבין הסתה לאלימות. פרופ׳ קרמניצר בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
נושאים: 
חברה     ‏16:00

רדיקליזציה, פוליטיזציה ואינסטרומנטליזציה (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 04/02/2016
פרופ' אשר כהן בהרצאה "רדיקליזציה, פוליטיזציה ואינסטרומנטליזציה: ”זכויות אדם“ נגד זכויות אדם בישראל", בכנס על הקווים האדומים של הדמוקרטיה בישראל.​
שפה: 
נושאים: 
חברה     ‏29:44

אני אש"ש – אזרח שובר שתיקה (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 04/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הביטוי לבין הסתה לאלימות. דברי פרופ' גל נור בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
נושאים: 
חברה     ‏14:11

לשבור את שוברי השתיקה? דברי פתיחה (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 04/02/2016
המתקפה רחבת ההיקף על ארגוני זכויות אדם העלתה שאלות נוקבות על אודות הגבול הדק שבין חופש הביטוי לבין הסתה לאלימות. דברי פרופ' בר טל בכנס "לשבור את שוברי השתיקה?"
שפה: 
נושאים: