נמצאו 10 כתבות בסדרה נביאים أنبياء

» לכל הסדרות באתר

״נביאים״ היא סדרת אינטרנט דוקומנטרית עצמאית בת עשרה פרקים שצוללת להיבטיו השונים של המאבק המזרחי דרך מונולוגים אורבניים של פעילים חברתיים מרחבי הארץ. כל פרק מתמקד בדמות אחת, ששוזרת את סיפורה האישי עם ה"אני מאמין" שלה בנושאי חברה, זהות, תרבות ומאבק בישראל.

חברה     ‏6:49

נביאים أنبياء פרק 10 – נילי אהרון (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 17/09/2015
נילי אהרון על מזרחים שעלו מבריה״מ לשעבר, על הפיתוח של הפריפריה על גב התושבים המקומיים וגם על מה שניתן לעשות נגד הדיכוי של מזרחים בישראל.
שפה: 
חברה     ‏5:57

נביאים أنبياء פרק 7 – נעמה קטיעי (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 12/08/2015
נעמה קטיעי, פעילה בעמותת עמר״ם, ממארגני ימי המודעות בפרשת ילדי תימן, מזרח ובלקן, במונולוג מטלטל על הפרשה החמורה והמושתקת ביותר במאבק המזרחי.
שפה: 
חברה     ‏5:53

נביאים أنبياء פרק 6 – כרמן אלמקייס-עמוס (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 22/07/2015
כרמן אלמקייס-עמוס מאשקלון, פעילה חברתית, יוצרת ופנתרה ממקימות ארגון ״לא נחמדים - לא נחמדות״, על המאבק בגבעת עמל, חלוקת תקציבי תרבות, גזענות וטיול שורשים למרוקו.
שפה: 
חברה     ‏6:05

נביאים أنبياء פרק 5 – אבי מוטהדה (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 15/07/2015
אבי מוטהדה, איש חינוך ופעיל חברתי, במונולוג חשוב ומרגש על אובדן המסורת והדת של יהדות ארצות ערב והאסלאם, הניכור של ההגמוניה לדת היהודית והחשיבות של חזרה לשורשים.
שפה: 
חברה     ‏7:15

נביאים أنبياء פרק 3 – יהודה אלוש (לצפיה בכתבת הוידאו)  

עלה בתאריך: 25/06/2015
יהודה אלוש מבאר שבע, פעיל חברתי ובנו של ויקטור אלוש (מראשי הפנתרים השחורים), מנהל דיון מרתק על היסטוריה מזרחית וציונית, זוהרה אלפסיה ומבחני הפסיכומטרי.
שפה: